Publciitātes foto

Ogres teātris iestudē Ziemassvētku stāstu 0

Pievieno LA.LV

Ogres teātris Ziemassvētku laikā skatītājiem piedāvās svētku uzvedumu visai ģimenei – “Ziemassvētku stāsti” Jāņa Kaijaka režijā, informē teātra radošā direktore Ieva Rodiņa.

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Lasīt citas ziņas

Ziemassvētku stāsti – tos stāstījuši gan pasaules literatūras klasiķi, gan mūsu pašu autori. Skaisti un dažādi – šie stāsti mums rada svētku sajūtu, neļaujot aizmirst par pašu galveno – Ziemassvētku vēsti un nakti, kurā dzimis Pestītājs, kurā miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.

“Teātris radīts, lai dotu mums iespēju sajust – gan līgošanas mistēriju Rūdolfa Blaumaņa “Skroderdienās Silmačos”, gan Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas prieku. Šie svētki ir ģimenes kopā būšanas svētki, un arī Ogres teātra Ziemassvētku uzvedums veltīts kopā būšanai un mīlestībai – tam, kas mūs vieno, gan svētkus gaidot un gatavojoties tiem, gan svinot tos,” par iestudējuma ieceri stāsta režisors Jānis Kaijaks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzveduma “Ziemassvētku stāsti” pirmizrāde – 26. decembrī plkst. 17, nākamās izrādes – 28. un 29. decembrī plkst. 17 Ogres Teātra telpā.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.