Foto – LETA

Ogres upē bīstami nobrucis krasts 1

Ogrē nobrucis Ogres puses krasts, nogruvumam sniedzoties līdz pat Jāņa Čakstes ielai, par kuru ikdienā ir aktīva transporta kustība, novēroja aģentūra BNS.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
VIDEO. “Cepuri nost, grūtākais teikums TV vēsturē!” Soctīklotāji sajūsmā par ziņu diktores Vondas prasmīgo dikciju
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Ogres domes pārstāve Baiba Trumekalne aģentūrai BNS atzina, ka situācija ir izveidojusies kritiska, tāpēc pašvaldībā šobrīd tiek lemts, kā novērst turpmāku krasta brukšanu, un cik lieli līdzekļi tam būs nepieciešami.

“Pašvaldība ir apzinājusi situāciju, kā arī konstatēts, ka krasta nogrūšana nelielā apmērā turpinās. Mēs apzināmies, ka iela, līdzās kurai ir izveidosies nogruvums, ir pilsētai ļoti būtiska, jo tās tuvumā atrodas daudzu iedzīvotāju mājas,” sacīja Trumekalne.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai izvairītos no satiksmes negadījumiem, gar nogruvušo krastu izvietotas norobežojošās barjeras, tādējādi vēršot autovadītāju uzmanību.

Jau ziņots, ka pērn pavasarī Ogres upe applūda, pārraujot dambi un nodarot postījumus daudzu iedzīvotāju īpašumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.