Foto-Andris Grīnbergs

Izskan operas dienas Jēkabpilī 0

Operas dienās, kas Jēkabpilī izskan jau ceturto gadu, 24.jūlija vakarā Krustpils katoļu baznīcā notiks Garīgās mūzikas koncerts, kurā Sonoras Vaices, Rīgas Doma kora skolas solistu un ērģelnieka Roberta Hansona izpildījumā skanēs G. F. Hendeļa “Dignare”, Endrū Loida Vebera “Pie Jesu”, arī latviešu un citu pasaules komponistu garīgā mūzika.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Svētki kulmināciju sasniegs 25.jūlijā, kad astoņos vakarā Krustpils saliņas brīvdabas estrādē sāksies kamermūzikas teātra “Sanktpēterburgas Opera” viesizrāde – Johana Štrausa komiskās operetes “Sikspārnis” iestudējums. To noskatīsies ap 2000 cilvēku ne vien no Jēkabpils un tuvākās apkārtnes, bet arī no Rīgas, Jelgavas, Bauskas, Daugavpils, Rēzeknes, Aizkraukles un citām vietām.

Jēkabpils Kultūras pārvaldes direktore Inta Ūbele ir gandarīta, ka ar katru gadu Operas dienas kļūst populārākas un piesaista arvien vairāk apmeklētāju. Un ka Sanktpēterburgas teātris, lai arī tālu jābrauc, sev nedod nekādas atlaides ne mākslinieciskā, ne tehniskā ziņā. Un ar izrādi viesojas tikai Jēkabpilī. “Esam parūpējušies, lai svētkus varētu izbaudīt arī cilvēki ar kustību traucējumiem, viņi saņem ielūgumus, biļetes nav jāpērk.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.