Latvijā
Rīga

“Origo” saīsina darba laiku un ieviesis citus drošības pasākumus1


Tirdzniecības centrs “Origo”.
Tirdzniecības centrs “Origo”.
Foto LETA

Tirdzniecības centrs “Origo” saīsina darba laiku un no otrdienas, 24.marta, būs atvērts no plkst. 11 līdz 19, lai maksimāli ierobežotu Covid-19 izplatību un aizsargātu cilvēkus no šī vīrusa, aģentūru LETA informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

Tirdzniecības centra pārstāvji skaidroja, ka papildu drošības pasākumus “Origo” veic rūpēs par apmeklētājiem un darbiniekiem, sekojot valdības paziņojumiem un rīkojumiem ārkārtējās situācijas laikā.

Lai arī “Origo” saīsina darba laiku līdz nākamajam valdības paziņojumam, stacijas ieeju darba laiks nav mainīts.

Apmeklētāju ērtībām ilgāks darba laiks noteikts arī tirdzniecības vietām “Narvesen”. Tostarp “Narvesen” piepilsētas zālē strādās darba dienās no plkst. 6 līdz 21, sestdien no plkst. 7 līdz 20 un svētdien no plkst. 8 līdz 19, starptautiskajā zālē – darba dienās no plkst. 6 līdz 22; sestdien no plkst. 6 līdz 21, bet svētdien no plkst. 7 līdz 20, savukārt Gogoļa ielā darba dienās no plkst. 6 līdz 20, sestdien no plkst. 7 līdz plkst. 18, bet svētdien no plkst. 8 līdz 17.

Tāpat tirdzniecības centra pārstāvji darīja zināmu, ka “Origo” ir izlīmēti atgādinājumi par distancēšanos un higiēnas ievērošanu, pildot Ekonomikas ministrijas rīkojumu par sociālās distancēšanās nodrošināšanu tirdzniecības vietās, kā arī “Origo” katras 15 minūtes iekšējā radio tiek atskaņots paziņojums ar atgādinājumu par piesardzības pasākumu ievērošanu, pie info centra un bankomātiem ir uzlīmētas distances norādes.

Vienlaikus “Origo” aicina pircējus būt atbildīgus, lieki neapmeklēt vietas, kurās var pulcēties vairāki cilvēki vienuviet, un aicina ievērot vismaz divu metru distanci no citiem apmeklētājiem un tirgotājiem.

Drošības nolūkos ikviens tiek aicināts ievērot personisko higiēnu – regulāri mazgāt rokas vai dezinficēt tās, kā arī rūpēties par elpceļu higiēnu, pasargājot sevi un apkārtējos no iespējamās saslimšanas ar vīrusa slimību.

Tāpat “Origo” atgādina, ka tirdzniecības centrs ir atcēlis visus publiskos pasākumus vismaz līdz 14.aprīlim, uzstādījis roku dezinfekcijas līdzekļus dienesta telpās – darbinieku labierīcībās, atpūtas telpā, kā arī tirdzniecības centra publiskajās telpās ir uzstādīti roku dezinfekcijas punkti.

Tāpat tirdzniecības centra pārstāvji atzīmēja, ka “Origo” telpās regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi, pastiprinātu uzmanību pievēršot saskarsmes virsmām.

Vienlaikus “Origo” ir atslēgta ventilācijas iekārtu gaisa recirkulācija, lai nodrošinātu svaiga gaisa plūsmu tirdzniecības centra telpās.

Lai maksimāli izslēgtu jebkādu vīrusa saslimšanu risku tirdzniecības centrā, visi tirdzniecības centra nomnieki ir nodrošināti ar precīzu informāciju par higiēnas un drošības pasākumu ievērošanu, kā arī par preventīviem pasākumiem vīrusu slimību ierobežošanai.

Saistītie raksti

“”Origo” ievēro visus piesardzības noteikumus, valdības un vietējo varas iestāžu sniegtās vadlīnijas, kā arī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) norādījumus par vīrusa izplatības ierobežošanu, lai izmaiņu gadījumā varētu nekavējoties ieviest nepieciešamos piesardzības pasākumus un informētu par tiem,” uzsvēra tirdzniecības centra pārstāvji.

“Origo” apsaimnieko “Linstow Center Management”, kas ir reģistrēta 2004.gadā, un kuras pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums “Linstow”. “Linstow” apsaimnieko un attīsta arī Latvijas tirdzniecības centrus “Alfa” un “Mols”, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – “Ülemiste”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
“Cilvēks vienkārši pazūd.” Pie viesnīcas piebrauca divas policijas ekipāžas un viņu aizveda… Cietumā Itālijā nokļuvusi mūziķe Dženifere Rumpāne
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
Minimālo algu palielinās līdz 500 eiro, ārstiem un skolotājiem dos, radošajiem atņems – cik “biezi” nākamgad būs mūsu maciņi 5
4 stundas
AJ
Anita Jaunbelzere
Laukos
“Lauznis, veseris un štell­atslēga – tie bija atslēdznieka darbarīki!” Aivars par 30 gadiem “Latvijas Finierī”
Intervija 54 minūtes
LE
LETA
Veselam
Saslimušo skaits pieaug: Covid-19 Latvijā konstatēts vēl 12 cilvēkiem
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Vai brīvdienās saglabāsies silts laiks? Sinoptiķu jaunākā prognoze
2 stundas