Foto – AFP/LETA

Osborns: nobijos, ka sieva mani pametīs 0

Pievieno LA.LV

ASV mūziķis Ozijs Osborns, kurš nesen atbrīvojās no alkohola un narkotiku atkarības, sarunā ar interneta vietni “NME” atklājis, ka sieva Šerona teju aizgājusi no mūziķa pārmērīgās uzdzīves dēļ.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Tie izved no pacietības apkārtējos: astrologi atklāj katras zodiaka zīmes viskaitinošāko ieradumu
Lasīt citas ziņas

“Es esmu trakoti stulbs,” sacīja Osborns. “Man bija ģimene un lieliskas attiecības, bet es nespēju tikt galā ar narkotikām. Sievai bija jāredz, kā mājās pārrodos svešu sieviešu pavadībā un ar kokaīna maisiņu rokā… Sapratu, ka esmu sapinies ar pašu velnu. Tā ir prāta un ķermeņa slimība, kuru nespēju kontrolēt.” Kad sieva paziņoja, ka grasās viņu pamest, Osborns esot attapies un nu jau kādu laiku narkotikas nelietojot. “Es Šeronu nevainoju. Es nobijos, ka viņa mani varētu pamest,” sacīja mūziķis.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.