Mārcis Ošs
Mārcis Ošs

Ošs iesit pirmos vārtus Šveices čempionāta jaunajā sezonā 0

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs svētdien guva vārtus Šveices futbola superlīgas spēlē, palīdzēdams “Xamax” komandai spēlēt neizšķirti.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Xamax” ceturtās kārtas spēlē viesos cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1) ar “Zurich” vienību, kuras rezervē bija Latvijas vārtsargs Andris Vaņins.

Ošs arī ceturto spēli Šveices kluba rindās aizvadīja “no svilpes līdz svilpei”, cementējot Neišatelas kluba aizsardzību. Viņš guva savus pirmos vārtus sezonā.

Pirmos vārtus šajā mačā guva viesu futbolists Marko Šonbahlers, kurš 44.minūtē izmantoja “Xamax” apjukumu aizsardzībā un raidīja bumbu tīklā.

Spēles 63.minūtē pēc stūra sitiena Ošs no aptuveni 12 metriem ar kāju trieca bumbu tīklā, panākdams 1:1. Nākamās desmit minūtes laukumā aizritēja dramatiski – “Xamax” palika mazākumā, bet par citu pārkāpumu pretinieki nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Spēlējot ar viena vīra pārspēku, “Zurich” 12 minūtes pirms pamatlaika beigām atguva vadību, precīzi no vārtsarga laukuma līnijas sitot Asanam Cēzajam. Pēdējais vārds šajā mačā piederēja viesiem, jo kompensācijas laika ceturtajā minūtē pēc tāla centrējuma soda laukumā bumbu savā rīcībā ieguva Geitāns Kārlens, kurš ar atmugurisku sitienu “šķērītē” izrāva neizšķirtu 2:2.

Tikmēr uzbrucējs Roberts Uldriķis pirmo reizi devās sākumsastāvā, viņa pārstāvētajai “Sion” viesos ar 1:0 (0:0) pārspējot “Lugano”.

Arī Uldriķis spēlēja “no zvana līdz zvanam” un spēles 14.minūtē saņēma dzelteno kartīti.

Tāpat kā mačā Cīrihē, tā arī Lugāno dueļa iznākums izšķīrās spēles nogalē. Sjonas vienība uzvaru izrāva vien četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc stūra sitiena bumbu mērķī raidīja Itaitinga.

Pēc četrām kārtām desmit komandu konkurencē visaugstāk no Latvijas futbolistu pārstāvētajiem klubiem ir “Sion”, kas ar septiņiem punktiem ieņem trešo vietu. Devītajā vietā ar trim punktiem ir “Xamax”, bet tabulu ar diviem punktiem noslēdz “Zurich”.