Foto: Artis Drēziņš/Latvijas Avīze

Otrdien avārijās Latvijā cietuši 14 cilvēki 0

Vakar Latvijā reģistrēts 91 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 14 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Reklāma
Reklāma
“Meitenīte naktī sēž uz soliņa viena noraudājusies,” sieviete Mežaparkā piedzīvo neaprakstāmu vienaldzību 23
Kokteilis
Patiesība nāk gaismā: Keitas Midltones atveseļošanās ir daudz smagāka
Kā nav kauna?! Sabiedrība šokā par “Andele Mandele” sludinājumu, kur lietotāja pārdod netīras “brenda” drēbes
Lasīt citas ziņas

Otrdien astoņi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa diviem – Vidzemē un Zemgalē, bet pa vienam Kurzemē un Latgalē. Četri no cietušajiem bija velosipēdisti, bet divi – gājēji.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi deviņus autovadītājus: četrus – Rīgā, trīs – Zemgalē, bet pa vienam – Kurzemē un Latgalē, kur aizturēts arī viens autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 192 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 83 autovadītāji, Vidzemē – 41, Zemgalē – 28, Kurzemē – 22, bet Latgalē – 18 autovadītāji. Rīgā viens autovadītājs sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 509 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.