Foto: Maija Zara/LETA

Otrdien būs maz nokrišņu un gaiss atkal krietni iesils 2

Pievieno LA.LV

Otrdien, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, tikai vietām valsts rietumu un centrālajā daļā nedaudz īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
Izskatās iespaidīgi, bet sagādā galvassāpes: auto eksperti nosauc mašīnas, no kuru iegādes labāk izvairīties
Kokteilis
LIELAIS AUGUSTA HOROSKOPS visām zodiaka zīmēm: vasaras beigas būs saspringts laiks
Lasīt citas ziņas

Mākoņu daudzums būs neliels un mainīgs, Kurzemē debesis no jauna apmāksies. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +8..+13 grādiem.

Vējš valsts rietumu pusē būs pārsvarā lēns, bet Vidzemē un Latgale pūtīs mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš, Latgalē saglabāsies brāzmas līdz 15 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā dienas pirmajā pusē gaidāms sauss un saulains laiks, pievakarē debesis aizklās mākoņi, nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no rietumiem un ziemeļiem, gaiss iesils līdz +12 grādiem.

Laikapstākļus nosaka neliels augsta spiediena atzars, kas atrodas starp aizejošo un tuvojošos ciklonu. Atmosfēras spiediens 1004-1009 hektopaskāli jūras līmenī.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.