Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Otrdien daudzviet Latvijā snigs 0

Otrdien daudzviet Latvijā gaidāms neliels sniegs, vietām valsts rietumu un centrālajā daļā snigs stiprāk, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ārsti brīdina: šie 3 alkohola veidi ir īpaši kaitīgi veselībai 1
Kokteilis
Spēj iejusties otra cilvēka ādā: tiek uzskatīts, ka šajos četros datumos dzimst visempātiskākie cilvēki
Kokteilis
“70% no viesiem neieradās uz manu modes skati!” Didrihsone nosoda uzpirktos influencerus 4
Lasīt citas ziņas

Kurzemes piekrastē vēl iespējams arī lietus.

Gaisa temperatūra valstī būtiski nemainīsies un būs no +1 līdz -5 grādiem.
CITI ŠOBRĪD LASA

Dienvidu, dienvidaustrumu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 9-14 metriem sekundē.

Rīgā būs apmākusies diena, gaidāms sniegs un arī neliels putenis, jo dienvidu, dienvidaustrumu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 13 metriem sekundē. Gaisa temperatūra -1 grāds.

Laikapstākļus nosaka ciklons, tā centrs no Dānijas pārvietojas uz Poliju. Atmosfēras spiediens Latvijā pazeminās, agrā rītā tas ir no 751 dzīvsudraba staba milimetra Kurzemes rietumu piekrastē līdz 758 milimetriem Latgalē (jūras līmenī).

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.