Rudens saulgrieži Brīvdabas muzejā 2023

Otrdien Latvijā atgriezīsies rudenīgi laikapstākļi 1

Pēc siltās pēdējās septembra nedēļas Latvijā atgriežas rudenīgi laika apstākļi, turklāt otrdien gaidāms arī lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Beigu sākums? Avoti atklāj, ko Tramps darīs ar Krieviju, ja Putins noraidīs miera plānu
Kokteilis
Viņi spēj saglabāt saprātu pat stresa situācijās: šajos mēnešos dzimušajiem piemīt īsta iekšējā izturība un neatlaidība
TV24
“Trampa-Putina tunelis zem Beringa šauruma ir reāls scenārijs. Vai tad visi aizmirsuši par Buša un Obamas izgājieniem?” Profesors atgādina 35
Lasīt citas ziņas

Nakts pirmajā pusē vēl dažviet debesis skaidrosies, taču, nokrišņu zonai šķērsojot valsts teritoriju sākot no tās rietumu daļas, visā valsts teritorijā ir gaidāms īslaicīgs lietus.

Arī otrdien debesīs mākoņu būs daudz un dienā pa laikam daudzviet līs. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, kas otrdien piekrastē kļūs brāzmaināks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Naktī gaisa temperatūra pazemināsies līdz +7 grādiem, bet dienā gaiss iesils līdz +15, +18 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.