Tulpes.
Tulpes.
Foto – LETA

Otrdien priecēs “spožs laiciņš”: skaidras debesis un siltums 0

Pievieno LA.LV

Otrdienas rītā Latvijā ir pārsvarā skaidrs laiks, vienīgi daļā Sēlijas un Latgales dienvidos debesis klāj mākoņi, nav ievērojamu nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Lasīt citas ziņas

Dominē lēns austrumu, ziemeļaustrumu vējš. Gaisa temperatūra -2..+4 grādi.

Rīgā skaidrs laiks, lēns vējš, gaisa temperatūra saullēktā +2..+4 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrdien Latvijā termometra stabiņš pakāpsies līdz +13..+17 grādiem, vēsāks laiks saglabāsies daļā piekrastes – vējam pūšot no aukstās jūras, gaiss iesils līdz +9..+12 grādiem.

Gaidāms saulains laiks, daudz mākoņu būs valsts dienvidaustrumos, ievērojami nokrišņi nav gaidāmi.

Rīgā saulaina diena. Lēnu austrumu vēju nomainīs mērens ziemeļu vējš, tādēļ maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +11..+12 grādiem pilsētas ziemeļos līdz +14..+16 grādiem citviet.

Laikapstākļus Latvijā nosaka anticiklons, dienvidos spēkā pieņemas ciklons. Atmosfēras spiediens pazeminās, no rīta tas vēl ir 763-765 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

[meteoweather_map]

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.