Reklāmraksti

Pafbet atzīts par atbildīgāko azartspēļu uzņēmumu pasaulē0

Publicitātes foto

Azartspēļu organizators Pafbet Londonā “Global Gaming Awards” ietvaros saņēmis balvu kā atbildīgākais azartspēļu uzņēmums pasaulē. Ar šo apbalvojumu augstu novērtēta Paf (un Pafbet) pieeja, nodrošinot spēlētājiem iespēju ievērot atbildīgas spēles priekšnosacījumus.

Pafbet saviem spēlētājiem piedāvā daudz un dažādus drošas spēlēšanas rīkus, lai mazinātu un pat izslēgtu finansiālu problēmu riskus, sākot no iemaksas limita uzstādīšanas līdz platformā pavadītā laika uzskaitei. Katrs Pafbet spēlētājs pats var izvēlēties, cik atbildīgi vēlas spēlēt. Ja tā nenotiek, talkā nāk Latvijā unikāls piedāvājums – Paf atbildīgas spēles radars, kas uztver neierastas vai neveselīgas klientu darbības Paf interneta spēļu vietnē. Pafbet konkrēto klientu mudina spēlēt atbildīgāk ar drošas spēlēšanas rīku palīdzību. Ja klients nereaģē, viņa konts tiek bloķēts uz pieciem gadiem.

Paf ir Ālandu salu valdībai piederošs uzņēmums, Latvijā šis zīmols pazīstams kā Pafbet.lv. Uzņēmums uzsver, ka bez konkrēta īpašnieka var atļauties darboties daudz zaļāk un cilvēcīgāk nekā citi industrijas pārstāvji. “Pirmkārt, visa iegūtā peļņa nonāk atpakaļ sabiedrībā. Otrkārt, arī lai iegūtu peļņu, nevajag upurus, kā varētu domāt par azartspēļu biznesu. Paf ir godalgots nozares līderis atbildīgā spēlēšanā,” uzsver uzņēmums.

Paf tika dibināta 1966. gadā ar vienu vienīgu mērķi – radīt peļņu un izlietot to jēgpilni sabiedrības labā. Mērķis nav mainījies arī šodien.

Pafbet iegūtos līdzekļus plaši izmanto sabiedrībai nozīmīgu pasākumu finansēšanai. Pafbet palīdz daudziem latviešu sportistiem strādāt profesionālāk un tikt pie panākumiem. Pafbet atlētu komandā ir Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, Kitija Laksa, Reinis Nitišs, Kaspars Stupelis, Kristaps Janičenoks, Sindija Bukša, Kaspars Kambala un Kristaps Zutis.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Pledi bērniem: kādēļ tie vajadzīgi un kādu izvēlēties?
17. Marts, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Automašīnas uzkopšana pavasarī – 6 lietas, kas jāizdara
17. Marts, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Pafbet atlēti aicina sēdēt mājās, bet nesēdēt malā
17. Marts, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēta Stradiņa slimnīcas onkoloģei
21 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Tukumā uguns no atkritumiem pārmetusies uz blakus esošo angāru, deg arī kūla
1 stunda
IE
Ināra Egle
Latvijā
Vai neievēro pašizolāciju? Iedzīvotāji ziņo par Saeimas deputātu atrašanos ārpus dzīvesvietas
1 stunda
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Krievija uz laiku slēgs sauszemes robežas
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
10 stundas