Aptaujā noskaidrots, ka peldēt neprot 64% Latvijas iedzīvotāju un tikai 6% uzskata, ka peld teicami.
Aptaujā noskaidrots, ka peldēt neprot 64% Latvijas iedzīvotāju un tikai 6% uzskata, ka peld teicami.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pagājušajā diennaktī no ūdenstilpēm izcelti četri noslīkuši cilvēki 4

Pievieno LA.LV

Pagājušajā diennaktī Latvijā no ūdenstilpēm izcelti četri noslīkuši cilvēki.

Domā, ko runā! 12 frāzes, kas momentā aizkaitina katru zodiaka zīmi
Veselam
Grūti izturēt pat visstiprākajiem – 4 vissāpīgākās medicīniskās procedūras
TV24
Visus mudina iegādāties elektroauto, bet ar kādu mašīnu pārvietojas pats klimata un enerģētikas ministrs?
Lasīt citas ziņas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki no ūdenstilpēm izcēluši divus noslīkušus cilvēkus, aģentūru LETA informēja VUGD.

Piektdien VUGD darbinieki Carnikavas novadā izcēla no ezera kādu noslīkušu cilvēku. Savukārt sestdienas agrā rītā noslīcis cilvēks izcelts no upes Jaunjelgavas novadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aizvadītajā diennaktī saņēma piecus izsaukumus, reaģējot uz cilvēku slīkšanu. Divos gadījumos mediķiem neizdevies glābt cilvēku dzīvības pēc slīkšanas.

Pēc NMPD sniegtās informācijas, puse slīkšanas gadījumu notikuši cilvēkiem esot alkohola reibumā.

Kā ziņots, Jāņu dienā noslīkuši trīs iereibuši cilvēki, bet vairāki guvuši traumas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.