Publicitātes foto

#PanākumusSkola jauniešiem sniedz noderīgus padomus par darbu un karjeru 0

Koncertzālē “Lielais Dzintars”, Liepājā, 30. novembrī, notiks trešais #PanākumuSkola jauniešu seminārs.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

Bezmaksas seminārā Coca –Cola HBC Latvija aicina gūt jaunas zināšanas ceļā uz panākumiem, kā arī nodot informāciju par darba tirgus, ekonomiskās un tehnoloģiskās situācijas aktualitātēm Latvijā.

Ar zināšanām, pieredzi un praktiskiem padomiem dalīsies Matīss Nīmanis, Rasa Bugavičute–Pēce, Ernests Štāls, Artis Daugins. Katram no lektoriem ir savs stāsts un zināšanas, kas ir gan ilga un smaga darba rezultāts, gan veiksmes faktors.

CITI ŠOBRĪD LASA

Darba tirgum patstāvīgi mainoties, mainās arī darba devēju prasības, kas ar katru nākamo gadu turpina palielināties. Pastāvīgi tiek meklēti nozaru profesionāļi. Latvijas Darba Devēju konfederācijas (LDDK) 2016. gada aptauja par kvalificēta darbaspēka pieprasījumu norāda uz to, ka liela daļa no aptaujātajiem uzņēmumiem jaunos darbiniekus izvērtē pēc prasmes pielietot savas zināšanas, disciplīnas ievērošanas, komunikācijas un sadarbības, kā arī spējas ātri un efektīvi reaģēt stresa situācijās un pieņemt lēmumus. Savukārt, iniciatīva, atbildības sajūta, analītiskās prasmes un darba pieredze uzreiz pēc tam.

Pašreizējā darba situācija Liepājā un tās reģionā ir labvēlīga, un visvairāk darbinieku tiek nodarbināti rūpniecības nozarē, izglītībā, veselībā un sociālajā aprūpē, valsts pārvaldē un aizsardzībā, un transporta un loģistikas nozarēs. Pēc darba vietu skaita lielākie darba devēji Liepājā ir SIA “Liepājas Reģionālā slimnīca”, AS “Latvijas Pasta banka”, AS “UPB”, AS “Lauma Fabrics”, SIA “Pica Serviss”. Statistikas dati liecina, ka Liepājā un tās reģionā darba vietu skaits kopš 2016. gada decembra ir palielinājies par 2,9% jeb 784 darba vietām.

Liepājai kā pilsētai un tās uzņēmējiem ir ļoti svarīgi, lai jauniešiem tiktu dota iespēja strādāt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes pēc iespējas ātrāk. Viens no instrumentiem šī mērķa sasniegšanai ir Liepājas jauniešu organizācija “Jauniešu māja”, kuru ikdienā vidēji apmeklē 35 jaunieši, tai skaitā Liepājas skolēnu dome, “Jauniešu mājas” padome, jaunieši no projekta “Proti un Dari”, kā arī  citas jauniešu organizācijas.

Organizācija mudina jauniešus būt aktīvus un iegūt jaunas zināšanas.

Publicitātes foto

“Nākotnē plānots pievērst vēl lielāku uzmanību karjeras un darba tirgus apzināšanas jautājumiem. Vēlamies izveidot ciešāku sadarbību ar uzņēmējiem un veidot jauniešiem priekšstatu par darba devēju prasībām attiecībā uz darba ņēmēju. Veidot darba interviju simulācijas un apmeklēt potenciālās darba vietas Liepājā un tās apkārtnē, ” stāsta “Jauniešu māja” struktūrvienības vadītāja Inga Laugale.
#PanākumuSkola ir jauna Coca-Cola HBC uzsākta iniciatīva visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programma ir izstrādāta, lai veicinātu jauniešu iespējas sasniegt karjeras mērķus un ambīcijas, turklāt darot to viņiem saistošā veidā – informāciju lielākoties nodrošinot tiešsaistē. #PanākumuSkola ir Coca-Cola HBC Latvija un Latvijas Darba devēju konfederācijas kopprojekts, kas Latvijā ar atvērto lekciju semināru Rīgā uzsākās 2017. gada maijā.

Reklāma
Reklāma

Dalībai seminārā aicina reģistrēties šeit: ej.uz/PanakumuSkolaLiepaja

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.