Foto – Anda Krauze

Par labas kino lomas honorāru aktieris Mārtiņš Vilsons nopircis māju 0

Jau sešus gadus visu vasaru līdz pat bērnu skolas gaitu sākumam septembrī, savā piejūras lauku īpašumā “Rūķi” Upesgrīvā, netālu no Mērsraga, kopā ar ģimeni uzturas Latvijā un Krievijā populārais un mīlētais aktieris Mārtiņš Vilsons (63).

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Līdz šim visa dzīve ritējusi kādā īrētā Āgenskalna dzīvoklī, kur šobrīd tiekot pavadīts tikai bērnu skolas laiks. Žurnālam “Kas Jauns” Mārtiņš atklāj, ka savulaik bija nopircis zemi Liepājā, kur bija nodomājis celt ģimenes lauku mājas. “Bet tad sapratu, ka tomēr ir par tālu tos 250 kilometrus izbraukāt. Zemi pārdevu. Pēcāk sieva bija noskatījusi šo vietu – namiņu pie pašas jūras Upesgrīvā. To iegādājos par labas kino lomas Krievijā honorāru.”

Šo gadu laikā īpašums gandrīz no nulles pilnībā iekopts – uzbūvēta māja, no vecās atstājot tikai sienas, tiek celta sēta. “Es taču apmēram zinu, cik ilgi dzīvošu. Vai nav vienalga, ko es daru? Ko es vazāšos apkārt? Aplaudēdams tam, ko citi izdarījuši? Man riebjas. Tad labāk darbojos pats savā lauku sētā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Nelielajā ciematā aktieris ir atpazīstams un vietējie labprāt pie veikala ar viņu pārmij kādu vārdu. “Prasa, kā klājas. Es jau darba drēbēs iebraucu, bet tāpat mani atpazīst. Nekad neesmu pircis te šņabi, tāpēc mani ciena”, – žurnāla “Kas Jauns” intervijā pajoko aktieris.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.