Foto AFP/Scanpix/LETA

Parīzē naktī sadurti seši cilvēki 0

Parīzes ziemeļos naktī uz trešdienu kāds vīrietis sadūris sešus cilvēkus, kas acīmredzami bijusi neizprovocētu uzbrukumu virkne, bet alkohola reibumā esošo uzbrucēju pēc notikušā aizturējusi policija, aģentūrai AFP pavēstījis informācijas avots Francijas drošības dienestos.

Piecas lietas, kuras kaķi dara katru dienu, taču uzskatīs jūs par lielākajiem ienaidniekiem, ja tajās iejauksieties
Vairāki kilogrami! Tepat, kaimiņos, vēstures entuziasti mežā atrod 86 gadus slēptus dārgumus 16
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Ārsts sēž kabinetā, bet pie viņa aiziet nevar – kas tas par absurdu Latvijā?” Jānis parāda neloģisko sistēmu valstī 93
Lasīt citas ziņas

Uzbrukums sācies apmēram plkst.23.00 (plkst.1.00 pēc Latvijas laika) uz ziemeļiem no Ziemeļu stacijas (“Gare du Nord”) rajonā, kas pazīstams ar ielu noziedzību.

Ievainotie nogādāti slimnīcā, taču neviens nav guvis dzīvībai bīstamus ievainojumus, aģentūrai AFP atklāja informācijas avots policijā, apstiprinot Francijas laikraksta “Parisien” ziņoto.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzbrucējs tika aizturēts pēc divām stundām, un viņš bijis “ļoti piedzēries”, atklāja avots, piebilstot, ka netālu no uzbrucēja atrasts nazis.

Parīzē joprojām ir noteikts augstākais trauksmes līmenis pēc pēdējos gados piedzīvotajiem islāmistu teroraktiem, tomēr naktī pieredzētajai vardarbībai acīmredzami nav saistības ar terorismu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.