Foto – Fotolia

Pārsteidzoši, ko tava mīļākā krāsa vēsta par tavu raksturu 8

Iepazīstoties, daudzi cilvēki interesējas, kādai krāsai otrs dod priekšroku. Tas tiek darīts ne tikai tāpēc, lai uzturētu sarunu, bet arī, lai labāk iepazītu sarunbiedra raksturu. Psihologi norāda, ka mūsu mīļākā krāsa atbilst mūsu raksturam vai tam, ko mēs cenšamies iegūt. Izlasi rakstu un pārliecinies par to!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 14
Lasīt citas ziņas

Baltā krāsa. Tā ir tīrības un pilnības simbols. Visbiežāk to izvēlas akurāti, kārtīgi un patiesi cilvēki.

Melnā krāsa. Amerikāņu psihologs Bernardo Tirado pauž, ka melnajai krāsai priekšroku dod cilvēki ar noslēpumu. Saprast, kas notiek viņu iekšējā pasaulē, nav vienkārši. Vairumā gadījumu šie ļaudis ietur distanci. Turklāt viņi ir eleganti un ar teicamu gaumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zilā krāsa. Ja šī ir tava mīļākā krāsa, tas nozīmē, ka tu visvairāk cieni harmoniju attiecībās. Zilā krāsa patīk uzticamiem cilvēkiem. Lai gan šiem ļaudīm ir grūti atbrīvoties no stereotipiem, viņi visu dara atbildīgi un seko tam, ko runā.

Zaļā krāsa. Psihologi apgalvo, ka cilvēki, kas dod priekšroku zaļajai krāsai, ir ļoti aktīvi un sabiedriski. Viņi viegli piemērojas pārmaiņām un reti izjūt problēmas naudas lietas. Turklāt šo cilvēku rīcība vienmēr ir loģiska un viņi īsteno aizsāktās lietas līdz galam.

Oranžā krāsa. Frenka Sinatras mīļākā krāsa bija tieši oranžā, kuru viņš uzskatīja par vislaimīgāko krāsu. Zināmā mērā viņam bija taisnība. Amerikāņu psiholoģe Betija Auda min, ka oranžo krāsu izvēlas jautri cilvēki ar aktīvu dzīves pozīciju. Dažkārt viņi mīl dramatizēt situāciju, bet ne vienmēr tas ir mīnuss. Šie ļaudis dievina būt uzmanības centrā.

Rozā krāsa. Visbiežāk rozā krāsai dod priekšroku sievietes, kam ir maigs raksturs un mīksta sirds. Viņām nepieciešams atbalsts attiecībās. Rozā krāsas cienītāji visbiežāk ir labi un mīloši vecāki.

Violetā krāsa. Ja tu esi radošs cilvēks, visticamāk, tava mīļākā krāsa ir violeta. Tā liecina par cilvēka ambīcijām un nevēlēšanos kādam pakļauties. Violetās krāsas cienītāji ir labi biedri, uz kuriem var paļauties jebkurā brīdī.

Brūnā krāsa. Tai priekšroku dod nedaudzi. Taču tie, kam šī krāsa patīk, ir čakli, iecietīgi cilvēki ar smalku dvēseli un lielisku humora izjūtu.

Sarkanā krāsa. Tās cienītāji ir kaislīgas personības, kas dievina piedzīvojumus. Dažkārt šie cilvēki mēdz būt impulsīvi, taču ļoti ātri piedod aizvainojumus. Ar sarkanās krāsas mīļotājiem tev nekad nebūs garlaicīgi. Viņi vienmēr iet uz savu mērķi un īsteno savus sapņus dzīvē.

Reklāma
Reklāma

Pelēkā krāsa. Vārdi “aizsardzība” un “uzticamība” ir par tevi, ja tu izvēlies pelēko krāsu. Tev patīk būt vienatnē un nekad nav garlaicīgā kompānijā pašam/pašai ar sevi.

Dzeltenā krāsa. Psihologi ir pierādījuši, ka dzeltenā ir to cilvēku krāsa, kam piemīt plašs redzesloks un spilgta iztēle. Visbiežāk viņi ir perfekcionisti, kam patīk, lai viss būtu savās vietās. Ļoti oriģināla humora izjūta ir tas, kas dzeltenās krāsas mīļotājus atšķir no pūļa.

Ja kādam patīk vairākas krāsas (viņš nevar izvēlēties vienu), tas liecina, ka cilvēks mēdz būt dažāds un mainās atkarībā no situācijas. Tā ir pilnīgi normāla parādība.

Avots: “makataka.ru”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.