Kokteilis
Apbrīno

Pasaulē nācis advokāta un politiķa Alda Gobzema un viņa sievas Kristas dēls0

Foto no LA.lv arhīva

Jau pērnā gada rudenī portāls kokteilis.lv informēja, ka laikā, kad advokāts Aldis Gobzems uzsāka politiķa karjeru un bija izvirzīts arī premjera amatam, viņš neslēpa, ka viņa ģimenē ir gaidāms pieaugums un ka drīzumā pasaulē nākšot viņa un sievas Kristas otrais bērniņš.

Visbeidzot šis priecīgais notikums ir sagaidīts – Alda un Kristas ģimenē šajās brīvdienās piedzimis dēls. Šodien, piketa laikā, pie Saeimas sanākušajiem cilvēkiem Aldis Gobzems atklāja: “Labā ziņa un zīme, ka viss izdosies ir tā, ka man brīvdienās piedzima puika!”

Vēlāk Aldis savā Facebook.com profilā ierakstīja: “Tā kā šorīt jau to pateicu publiski pie Saeimas (jo to jau tāpat tajā mājā zināja), tad jāsaka arī šeit. Mūsu ģimenē pagājušā nedēļas nogalē piedzima puika. Tas arī ir iemesls, kāpēc nepiedalos frakcijas sēdēs.
Šis pēdējais gads ir nesis daudz izmaiņu. 40 gadnieku krīzi izdzīvoju, nomainot profesiju un riskējot ar daudz ko. Lai man būtu vienkārši atskaitīties saviem bērniem – es par savu valsti un savas valsts cilvēkiem cīnījos uz visu banku.”

Aldis un viņa sieva Krista, kura par savu vīru ir 12 gadus jaunāka, laulības gredzenus mija 2015.gadā, bet 2016.gada janvārī pasaulē nāca abu pirmais bērniņš – meita Adriana.

Tāpat zināms, ka Aldis Gobzems sievu Kristu bildinājis jau otrajā randiņā, jo uzskata – ja ir sajūta, ka vajag bildināt mīļoto cilvēku, tad vilkt garumā šo īpašo notikumu nevajadzētu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.