Aļona Ribakova Rio. Foto – Reuters/LETA

Soctīkli sajūsmā par Latvijas delegāciju olimpisko spēļu atklāšanā 38

Sociālajos tīklos neviens vien ārzemnieks izteicis sajūsmu par Latvijas delegāciju Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, kas risinājās naktī uz sestdienu.

RAKSTA REDAKTORS
Ogrē ienāk tirdzniecības milzis: zināms, cik lielas algas sola darbiniekiem 63
TV24
Pat gaiteņa tualetē iziet nedrīkst: Jelgavas slimnīcā dabiskās vajadzības jākārto palātā
TV24
Putins vairs nav apturams – Latvijas vēstnieks izsaka drūmu prognozi 106
Lasīt citas ziņas

Dažs uzsver Latvijas sportistu skaistos atklāšanas parādes tērpus, uzskatot, ka mūsējie izskatās labāk kā Francijas, Itālijas un daudzas citas komandas. Citi izceļ Latvijas dāmu skaistumu, tēlaini norādot, ka uz Rio taču vajadzēja vest sportistus, nevis supermodeles.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas karogu atklāšanas ceremonijā nesa divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs, kopumā tajā piedalījās 21 sportists, kā arī treneri, apkalpojošais personāls un delegācijas vadība.

Foto – Scanpix/Reuters/LETA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.