floorball.lv

Pasaules čempionāta talismanus sauks Flora un Florians 0

Noslēdzies konkurss par pasaules čempionāta florbolā vīriešiem, kas no 3. līdz 11. decembrim norisināsies Rīgā, talismanu vārdiem. Čempionāta Rīcības komiteja par atbilstošākajiem atraktīvo un dzīvespriecīgo lūšu vārdiem izraudzījās Floru un Florianu, vēsta Latvijas Florbola savienība.

Reklāma
Reklāma
“Nezinu, vai šo meiteņu vecāki vispār zina par šādām aktivitātēm…” Sieviete brīdina par bīstamu tendenci, kas strauji izplatījusies bērnu vidū
VIDEO. Festivāla “Summer Sound” apsargs nogāž gar zemi jaunieti un ar kāju iesper tam pa seju 101
“Es biju piesprādzējusies, bet citas meitenes krita uz priekšu.” Ceļā uz basketbola treniņnometni, avarējis autobuss, kurā atradās vairāk nekā 40 bērni 19
Lasīt citas ziņas

Iepriekš bija izsludināts konkurss, lai noteiktu talismanu vārds. Uzvarošo vārdu salikumu iesūtījusi Inga, kura saņems divas biļetes uz pasaules čempionāta fināldienas spēlēm.

Latvijas izlase pasaules čempionātu sāks 3. novembrī ar spēli pret pašreizējiem čempioniem Zviedriju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.