Anžejs Pasečņiks (no labās) ar komandas biedru Īzaku Bongu cenšas apturēt “Trail Blazers” spēlētāju Sīdžeju Makolumu.

Pasečņikam neizmantotas iespējas “Wizards” zaudējumā 0

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks piektdien realizēja tikai divus no septiņiem metieniem, bet viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, kurai joprojām nevar palīdzēt no traumas atlabstošais Dāvis Bertāns, savā laukumā ar rezultātu 103:122 (31:27, 27:39, 20:25, 25:31) zaudēja Portlendas “Trail Blazers”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Wizards” šī bija ceturtā neveiksme pēdējos piecos mačos, kamēr “Trail Blazers” pārtrauca piecu zaudējumu sēriju.

Bertāns traumas dēļ izlaida jau sesto spēli pēc kārtas.

Jau mača otrajā minūtē mājinieki palika bez pamata saspēles vadītāja Aizeja Tomasa, kurš tika izraidīts no zāles par neatļautu kontaktu ar tiesnesi. “Wizards” pirmo ceturtdaļu gan uzvarēja, taču pēc puslaika bija iedzinējos ar 58:66, turpinājumā vairs neatspēlējoties.

Pasečņiks šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā realizēja divus no septiņiem divpunktu metieniem, gūstot četrus punktus.

Tāpat viņš izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva trīs kļūdas un piecas reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Pasečņiku laukumā iemeta par diviem punktiem vairāk nekā ielaida.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Džordans Makrejs, kurš arī izcīnīja piecas bumbas zem groziem un veica četras rezultatīvas piespēles. “Trail Blazers” vienībā 35 punktus guva Demjens Lilards, bet Hasans Vaitsaids izcēlās ar 23 punktiem un 21 izcīnītu atlēkušo bumbu.

Pasečņikam šī bija devītā spēle NBA, līdz šim centram izceļoties ar vidēji 7,2 punktiem mačā. Pēdējos četros mačos viņš gan nav guvis vairāk par četriem punktiem.

“Wizards” ar desmit uzvarām 34 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē.