Foto-LETA/AFP

Patvēruma meklētāji nosūta paciņu Angelai Merkelai 2

Vācijas policija otrdien veica reidu pasta nodaļā valsts rietumos, lai pārbaudītu paciņu ar pateicības dāvanu, kuru divi patvēruma meklētāji mēģināja nosūtīt federālajai kanclerei Angelai Merkelei.

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
TV24
“Cik ilgi mēs ļausim mūsu augstskolām, sēžot zem NATO lietussarga, šādā veidā pelnīt?” Bērziņš norāda uz bezjēdzībām valstī
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Lasīt citas ziņas

Incidents notika pasta nodaļā, kas atrodas degvielas uzpildes stacijā (DUS) Reinzemes-Pfalcas federālās zemes Naunheimas ciemā.

Pasta nodaļas darbinieks izsauca policiju, kad divi patvēruma meklētāji – tēvs un dēls – nodeva Merkelei adresēto sūtījumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Darbinieks uzskatīja to par aizdomīgu pagājušās nedēļas notikumu dēļ,” ziņu aģentūrai DPA sacīja policijas preses sekretārs.

Policija norobežoja rajonu ap DUS, un tika atvests sprāgstvielu meklēšanas suns, lai pārbaudītu šo paciņu. Tajā bija skulptūra, kuru bija izgatavojis vecākais no abiem vīriešiem, lai pateiktos kanclerei par atļauju palikt Vācijā.

“Mēs vēl arvien gribētu to nosūtīt kanclerei. Bet tagad mēs nezinām, kā to izdarīt,” viņa dēls paziņoja vietējam laikrakstam “Rhein Zeitung”.

Viltus trauksme tika sacelta astoņas dienas pēc terorakta Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, kurā nogalināti 12 cilvēki un ievainoti vairāki desmiti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.