Foto – Evija Trifanova/LETA

Pavasara ainavu talka Lēdurgā 0

Pievieno LA.LV

Latvijas Dabas fonds un Annas Koku skolas biedrība aicina uz  projekta “Ainavas runā!” ietvaros notiekošo talku Lēdurgas dendroparkā sestdien, 1. aprīlī, no plkst.  10.30 līdz 16.30.

Kokteilis
Kabatas pildīsies ar naudu: šī diena kļūs par finanšu tramplīnu trīs zodiaka zīmēm 3
Kur palikt “parastajam” bērnam ar vidējo atzīmi virs 7? Uzņemšanas nosacījumi 10. klasēs dzen stresā Latvijas ģimenes 7
“Lol, pendžas, ejiet kājām – vispār nav jau tas Mežaparks tālu!” Tas ir normāli, ka pēc šāda mēroga koncerta nebūs sabiedriskā transporta reisu?
Lasīt citas ziņas

Būs jāstrādā akmeņainās upītes stacijā – varēs uzzināt, kā un kāpēc ir labi upē likt akmeņus. Paredzēta kukaiņu mājas celtniecība, koku kopšana bērzu birztalā, dīķmalā un grimoņu kalnā, kā arī efeju kritalas veidošana. Pēc talkas notiks ekskursija pa parku kopā ar koku vērtēšanas speciālistiem. Paralēli talkai darbosies izglītojošās darbnīcas bērniem – putnu būru darbnīca un spēles “Dzīvais koks” un “Vai pazīsti Latvijas kokus?”.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.