Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: VP

Pēc braukšanas reibumā ārpus dienesta darbu zaudējis 21 policists 0

Šogad pēc transportlīdzekļa vadīšanas alkohola reibumā ārpus dienesta laika darbu zaudējis 21 policists, bet aizdomās par koruptīvām darbībām no dienesta pienākumu pildīšanas atstādināti aptuveni desmit policisti, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Viņš atzina, ka policijā turpinās pašattīrīšanās, lai arī kadru mainība noteikti nav tik liela, kāda tā bija drīz pēc ekonomiskās krīzes. Ķuzis uzsvēra, ka stiprs Iekšējās drošības birojs nozīmē arī stipru policiju.

Valsts policijas priekšnieks pauda pārliecību, ka labāk, lai policijā strādā mazāks skaits cilvēku, bet tie savus pienākumus pilda absolūti godprātīgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ķuzis atgādināja, ka ir arī ļoti svarīgi, lai iedzīvotāji ziņotu par negodprātīgiem policistiem, jo tad šādus gadījumus būs vieglāk atklāt. “Tas ir mūsu kopīgs darbs, jo jebkurš sabiedrības loceklis grib, lai policija būtu tāda, kādai tai ir jābūt,” sacīja dienesta priekšnieks.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.