Artuss Kaimiņš.
Artuss Kaimiņš.
Foto: Zane BItere/LETA

Pēc Kaimiņam konstatētās Covid-19 Saeimā veiks visaptverošu telpu dezinfekciju 0

Pēc Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam konstatētās jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 vairākās parlamenta ēkās notiks visaptveroša telpu dezinfekcija, aģentūrai LETA apstiprināja Saeima.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ideālā vecuma starpība mīlestībā: cik gadus vecs partneris ir piemērots katrai zodiaka zīmei?
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
“Tā ir milzīga drosme vai neizmērojams stulbums?” Soctīklotāji reaģē uz Siliņas gatavību atkārtoti kandidēt uz premjeres amatu 3
Lasīt citas ziņas

Saeimas deputāti tika informēti par to, ka saistībā ar parlamentā konstatēto saslimšanas ar Covid-19 gadījumu trīs Saeimas ēkās – Jēkaba ielā 11, Jēkaba ielā 6/8 un Jēkaba ielā 16 – notiks visaptveroša visu telpu dezinfekcija.

Tāpēc parlamentārieši tika lūgti līdz 25.marta pusdienlaikam sakopt savu darba vietu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka Saeimas deputāta Kaimiņa saslimšanas ar Covid-19 dēļ Slimības profilakses un kontroles centrs jau ir izmeklējis vai izmeklēs visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus. Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas ir jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.

Ņemot vērā, ka Kaimiņš kontaktējies arī ar valdības pārstāvjiem un piedalījies koalīcijas partiju Sadarbības padomes sēdēs, pašizolēties nepieciešams arī valdības locekļiem, tostarp Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV).

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka ir ļoti svarīgi, lai infekcijas pārnese nekļūst nekontrolējama un lai medicīnas darbinieki joprojām spēj izsekot inficēšanās avotiem, tāpēc nepatīkams esot Saeimas deputāta Kaimiņa gadījums, kurš maldinot par paša inficēšanās ar Covid-19 iespējamajiem apstākļiem. “Man šķiet nepieņemami, ka augsta amatpersona, kas lemj par ierobežojumiem sabiedrībai, pati tos pārkāpj,” Kaimiņa rīcību komentēja ministre.

Tikmēr to, vai Kaimiņš ievērojis valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumus un aizliegumus, vērtēs Valsts policija, kur saistībā ar šo gadījumu sākta administratīvā lietvedība.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.