Foto-LETA/AFP

Pēc lidmašīnas avārijas pazudis Filipīnu iekšlietu ministrs 0

Pievieno LA.LV

Filipīnu iekšlietu ministrs Džese Robredo ir trīs cilvēku vidū, kas pazuduši pēc nelielas lidmašīnas avārijas, kas sestdien notika jūrā apmēram kilometru no Filipīnu Masbetes salas krastiem.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Nelielā lidmašīna “Cessna” avarēja, kad mēģināja veikt ārkārtas piezemēšanos, jo tai radās problēmas ar dzinēju, žurnālistus informēja reģionālo militāro spēku pārstāvis.

“Ministrs Robredo bija nelielā lidmašīnā, kas no Nagas devās uz Sebu. Radās dzinēja problēma un viņi lūdz atļauju veikt ārkārtas nolaišanos Masbatē, bet lidmašīna tur neieradās un varēja,” stāstīja amatpersona, piebilstot, ka lidmašīnā atradās četri cilvēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Robredo palīgam izdevies izglābties, bet 54 gadus vecais ministrs un divi piloti tiek uzskatīti par pazudušiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.