Foto – AFP/LETA

Franks Gordons: “Pēteris Lielais” pret pedo-zoo-nekrofiliem 46

No Barenca jūras krasta, no Severomorskas karostas Krievijas kara flotes spēcīgāko kuģu grupa devās tālajā ceļā uz Sīrijas piekrasti, lai tur – Tartūsas karostā – noenkurotos uz ilgāku laiku par biedu nīstajiem Rietumiem. Šīs krievu eskadras galvgalī ir Krievijas vienīgais lidmašīnu bāzes kuģis “Admirālis Kuzņecovs”, kas būvēts neilgi pirms PSRS sabrukuma un pirmatnēji saucās “Leonīds Brežņevs”. Uz šī kuģa klāja izvietotas lidmašīnas Su-33, Su-25, MiG 29k, kā arī helikopteri Ka-52k. Šis karakuģis iet “pārī” ar smago raķešu atomkreiseri “Pēteris Lielais”. Tas nosaukts tā Krievijas cara vārdā, kurš pirmais lika sevi saukt par imperatoru un – cita starpā – iekļāva savā impērijā Rīgu, Vidzemi un Igauniju. Abu milzeņu pavadā seko smagie zemūdeņu apkarošanas kuģi “Severomorska” un “Viceadmirālis Kulakovs” un t. s. apkalpojošie kuģi.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Lasīt citas ziņas

Varētu šķist, ka īsākais ceļš līdz Gibraltāra šaurumam un ieejai Vidusjūrā būtu apiet Skotijas ziemeļus, garām Hebridu salām un Īrijai, taču Putins acīmredzot bija nolēmis uzskatāmi provocēt Angliju, kuras jaunā premjerministre Terēza Meja asi nosodīja “krievu lāča” ārdīšanos Sīrijā. Krieviju vēsturiski allaž kaitinājusi Anglijas “otrā” himna: “Britannia, rule the waves” – “Britānija, valdi pār viļņiem”. Jau 19. gadsimtā krieviem bija tāds teiciens: “Angličanka gadit” – “angliete ķēzī”. Un patlaban Putina ideologi Dugins un citi uzsver, ka ilgi pirms ASV dibināšanas, sākot ar 15. gadsimtu, Anglija bija zvērināta Krievzemes naidniece, un arī patlaban “ļaunumu iemieso” ne tikai ASV, bet “anglosakšu pasaule” kopumā.

Vārdu sakot, 21. oktobrī, 1805. gada Trafalgaras jūras kaujas gadskārtā, Krievijas karakuģi, metuši līkumu, iepeldēja Lamanšā, un šo eskadru jeb flotili varēja saskatīt no britu krasta – no Duvras baltajām klintīm. Te jāpiezīmē, ka “Pēteris Lielais” ir visas Krievijas kara flotes lielākais kuģis un ka no tā iespējams raidīt raķetes, kas varētu sasniegt ielenktos Alepo kvartālus. Kremlī acīmredzot spriež, ka tas būs efektīgāks skats nekā aviācijas uzlidojumi. Lai nodreb Rietumi!

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai saprastu, kas Krievijas impēristu acīs ir Rietumi, kas viņiem ir Eiropas civilizācija, vērts palasīt, ko portālā “Zavtra” raksta pareizticīgais krievu “garīguma” cildinātājs Konstantīns Dušenovs: “Rietumi smok liberālā sātanisma totalitārās ideoloģijas spīlēs. Šī ideoloģija dzemdējusi dažādu veidu deģenerātu un neģēļu nežēlīgo kundzību. Viņi gan Eirosodomā, gan Savienotajās Valstīs iedibināja ētisko kropļu un ģenētisko izdzimteņu – pederastu un transvestītu, pedofilu, zoofilu, nekrofilu totalitāro diktatūru.”

Un šādiem Rietumiem, skaidro Dušenovs, pretī stāv “Maskava, kas enerģiski sākusi no jauna “savākt zemes”. Atkalapvienošanās ar Krimu esot šī svētīgā procesa pirmā bezdelīga, un šis process tagad nebeigsies.”

Kas Putinam prātā, tas Dušenovam uz mēles. Nav gan precizēts, kas ir “krievu zemes”. Galu galā Daugavpili kādreiz sauca ne tikai par Dvinsku vai Dinaburgu, bet arī par Borisogļebsku.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.