Pēteris Stradiņš: Stradiņa slimnīcai helikoptera laukums ir obligāti vajadzīgs 20

TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītājs jautā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) padomes loceklim, kardiologam Pēterim Stradiņam, vai tomēr pie slimnīcas nevajadzētu izbūvēt helikoptera laukumu?

Receptes
Kāpēc nekad nedrīkst mest pelmeņus verdošā ūdenī – atceries to beidzot uz visiem laikiem! 38
Kokteilis
Vērsis – kakls, rīkle, Vēzis – vēders: kādas un kāpēc ir katras zodiaka zīmes vārīgākās vietas?
Kokteilis
Gudrie dzīvo Rīgā, seksīgie – Jūrmalā, bet dumjie…. MI atklāj, ko domā par cilvēkiem dažādās Latvijas pilsētās 53
Lasīt citas ziņas

“Helikoptera laukums ir obligāti vajadzīgs. Tas ir pilnīgi skaidrs. Tā ir Latvijas nākotne – labi vai slikti, tas ir cits jautājums – bet mēs redzam, ka mūsu populācija tomēr koncetrējas ap Rīgu, tālākos reģionos palīdzība paliks, taču vairāk tā tiks koncentrēta Rīgā,” skaidro Stradiņš.

“Esošajā situācijā, kad kādu pacientu vajadzēja transportēt ātri uz mūsu slimnīcu, tad tas notika parkā, kādu puskilometru, kilometru no mūsu slimnīcas, vai lidostā. B korpusam ir paredzēts helikoptera laukums uz jumta, tā kā mums ir uz to jācer,” piebilst viņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.