Reklāmraksti

Pica Lulū piedāvā: pārtikas preču un ēdienu piegāde vienuviet!0

Foto: Lulu.lv

Inovatīvu risinājumu cienītāji noteikti ir pamanījuši, ka šobrīd iespējas līdz pat mājokļa durvīm pasūtīt gan pirmās nepieciešamības preces, gan gatavus ēdienus ir daudz un dažādas. Taču Pica Lulū, kas vairākus gadu desmitus pazīstama ar picām un to piegādi (un šī gada pavasarī sāka piedāvāt arī pārtikas un citu preču piegādi Lulū Bodē), nu abus piegādes pakalpojumus apvienojusi, ļaujot vienlaicīgi pasūtīt gan gardu picu, gan maltītei nepieciešamos produktus un saimniecības preces!

Picu un citu ēdienu piegāde: Pica Lulū stūrakmens

Vārdu salikums Lulū Pica Latvijā ir labi zināms nu jau vairāk nekā 25 gadu garumā. Tālajā deviņdesmito gadu sākumā Pica Lulū tika dibināta ar ideju Latvijā piedāvāt tā dēvētās amerikāņu stila picas, kas izceļas ar bagātīgu pildījumu, iespaidīgiem izmēriem un, protams, neatkārtojamu garšu. Gadi gājuši un Pica Lulū nemitīgi attīstījusies – šobrīd nogaršot gardās picas iespējams nu jau 17 picērijās, turklāt ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā, Jelgavā un Ādažos.

Foto: Lulu.lv

Bet, lai pie kārotās maltītes varētu tikt ikviens 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, nu jau vairākus gadus piedāvāta tiek arī picu un citu ēdienu piegāde, turklāt – ar 49 un 69 minūšu piegādes garantiju, proti, picu pie Tevis nenogādājot norādītajā laikā, to saņemsi par baltu velti! Jāpiebilst, ka pasūtīt līdz pat sava mājokļa durvīm vari ne vien dažāda veida picas (kuras iespējams komplektēt pašam), bet arī salātus, desertus, uzkodas un dzērienus.

Lulū Bode – iespēja uz sava mājas sliekšņa saņemt pārtiku un citas pirmās nepieciešamības preces

Lai gan pārtikas piegāde Latvijā jau sen vairs nav nekas jauns, pandēmijas laikā šis pakalpojumus kļuva īpaši nozīmīgs. Turklāt, ja piegādi vēlējies saņemt dažu stundu laikā, arī pirms vīrusa uzliesmojuma varēja nākties saskarties ar problēmām, proti, kāroto produktu saini dažkārt bija jāgaida krietni ilgāk. Lai visu nepieciešamo ikviens Rīgas iedzīvotājs varētu saņemt laicīgi, talkā nāca Pica Lulū, izveidojot Lulū Bodi. Ar ko tā atšķīrās no jau ierastās Pica Lulū piegādes? Lulū Bodē pasūtīt bija (un joprojām ir) iespējams gan dažādus pārtikas produktus, gan citas pirmās nepieciešamības preces – sākot ar sieru vai desu un beidzot ar šķidrajām ziepēm vai kokoglēm un aizdedzināšanas šķidrumu kārtīgai dārza ballītei.

Foto: Lulu.com

Taču galvenā Lulū Bodes priekšrocība ir ļoti operatīvā piegāde, proti, nepieciešamās preces pircējam tiek piegādātas vien divu stundu laikā, turklāt piegāde tiek nodrošināta katru dienu no plkst. 09.00 līdz 21.00 neatkarīgi no tā, vai ir darba diena vai brīvdiena.

Tavām un citu gardēžu ērtībām Pica Lulū un Lulū Bode piegādes tiek apvienotas!

Ja vēl pavisam nesen Lulū Bodes un ēdienu piegāde bija nodalīta, proti, picu un pārtikas produktus nācās pasūtīt atsevišķi, šobrīd, ieklausoties klientu vēlmēs, Pica Lulū abus piegādes servisus ir apvienojusi. Ko tas nozīmē Tev – cilvēkam, kurš vēlas vienlaicīgi saņemt gan gardu picu, gan produktus, no kuriem rīt pagatavot brokastis un pusdienas? Pasūtījuma noformēšana kļuvusi daudz ērtāka un vienkāršāka, proti, vienā grozā vari ievietot pārtikas produktus, dažādas pirmās nepieciešamības preces, kā arī picas, desertus un citus gatavos ēdienus, un tas viss Tev tiks piegādāts vienlaicīgi. Turklāt, ja līdz šim par Lulū Bodes preču piegādi nācās maksāt 4,90 eiro lielu piegādes maksu, šobrīd, pasūtījumā iekļaujot vismaz vienu picu, piegāde tiek nodrošināta bez maksas! Vērā gan jāņem noteikums, ka minimālā pasūtījuma summa Rīgā un Pierīgā ir 20 eiro, bet attālākos reģionos – 50 eiro, un, lai veiktu pasūtījumu, precēm no Lulū Bodes sadaļas jābūt vismaz 20 eiro vērtībā. Kā arī uz Lulū Bodes pasūtījumiem neattiecas 49 un 69 minūšu piegādes garantija.

Kāpēc ir vērts izmantot apvienoto Pica Lulū un Lulū Bodes piegādi?

Atbilde ir pavisam vienkārša – Tu noteikti kaut reizi mūžā esi saskāries ar situāciju, kad ledusskapis ir tukšs, turklāt ļoti kārojas panašķēties ar kādu gardu ēdienu! Tieši šādām situācijām Pica Lulū piedāvātā pārtikas produktu un ēdienu piegāde ir kā radīta – vienlaicīgi vari saņemt gan jau gatavu, siltu un gardu picu (vai kādu citu ēdienu) un visu pārējo, kas mājsaimniecībā nepieciešams, turklāt – vien pāris stundu laikā un ar bezmaksas piegādi!

Arī Tu esi meklējis, kur vienkopus tiek piedāvāta operatīva pārtikas produktu, pirmo nepieciešamības preču un ēdienu piegāde? Par to vairs nav jālauza galva – ienāc Pica Lulū mājaslapā lulu.lv, izvēlies visu nepieciešamo, veic pasūtījumu, un kurjers jau pavisam drīz būs pie Tava mājokļa durvīm!

LA.lv