Saeimas sēdes laikā. Ilustratīvs attēls
Saeimas sēdes laikā. Ilustratīvs attēls
Foto: Ernests Dinka, Saeima

Pie administratīvās atbildības saukti seši deputāti 0

Pievieno LA.LV

Laika posmā no pērnā gada 6.novembra līdz šī gada 8.janvārim pie administratīvās atbildības saukti seši 13.Saeimas deputāti.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Par to Saeimai ceturtdien, 28.februārī, ziņojumu sniedza Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētājas biedrs Vitālijs Orlovs.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra sniegto informāciju naudas sods par braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošanu piemērots deputātiem Kasparam Ģirģenam, Jānim Urbanovičam un Viktoram Valainim.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat naudas sods piemērots deputātam Vitālijam Orlovam par aizlieguma ceļa zīmju prasību pārkāpšanu.

IeM arī informē, ka naudas sods par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu piemērots deputātam Edgaram Kucinam, bet deputātam Didzim Šmitam – par valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšanu.

Saeimas deputāta administratīvai sodīšanai vairs nav nepieciešama parlamenta piekrišana.

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija reizi kārtējās sesijas laikā Saeimas sēdē paziņo par iepriekšējās sesijas un starpsesiju laikā administratīvi sodītajiem deputātiem, paredz Saeimas Kārtības rullis.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.