Publicitātes foto

Pie topošās “Akropoles” uzlabo satiksmes plūsmu, ierobežojumi Maskavas ielā 0

Šobrīd notiek intensīvs darbs pie infrastruktūras izveides topošā daudzfunkcionālā centra “Akropole” apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu. Tāpēc Maskavas ielas sākumposmā būs īslaicīgi – līdz 3.februārim – satiksmes ierobežojumi, portālu la.lv informēja uzņēmums “Akropole Rīga” .

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Šajā laika posmā tiks izbūvēta estakāde un iebrauktuve. Kopumā, lai uzlabotu satiksmes plūsmu “Akropoles” apkārtnē, papildus tiešajām “Akropoles” būvniecības izmaksām, attīstītāji plāno pilsētas apkārtējās infrastruktūras uzlabošanā investēt aptuveni 7 miljonus eiro.

“Šobrīd notiekošā daudzfunkcionālā tirdzniecības centra „Akropole” būvniecība ir pēdējās desmitgades viens no lielākajiem būvniecības procesiem Latvijā un visā Baltijā. Tik apjomīgs un nozīmīgs būvniecības process paredz arī īslaicīgas neērtības, tomēr šādu infrastruktūras darbu mērķis ir izveidot daudz ērtāku transporta plūsmu un kvalitatīvāku pilsētvidi nākotnē,” uzsver “Akropole Rīga” vadītājs Kaspars Beitiņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tādēļ, mēs aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem saistībā ar šobrīd notiekošajiem satiksmes organizācijas pasākumiem “Akropoles” būvlaukuma apkaimē. Esam rūpīgi gatavojušies, tos iepriekš analizējot, plānojot un saskaņojot ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, tādējādi cenšoties radīt pēc iespējas mazāk neērtību autovadītājiem un apkārtnes iedzīvotājiem, kurus šie satiksmes organizācijas pasākumi varētu ietekmēt,” saka K.Beitiņš.

Lai izvairītos no sastrēgumiem Maskavas ielas sākumposma remontdarbu laikā, “Akropole Rīga” vadītājs iesaka izvēlēties pieejamās alternatīvas: “Mēs apzināmies, ka neskatoties uz to, ka ceļa remontdarbi notiek pavisam nelielā Maskavas ielas posmā, tie brīžiem tomēr rada būtiskus satiksmes sastrēgumus visā Maskavas ielā. Tādēļ, kamēr notiek šie remontdarbi, iesakām iedzīvotājiem kā labu alternatīvu sastrēgumu apbraukšanai izvēlēties paralēlās ielas – Lokomotīves ielu un Salaspils ielu. Tāpat vēlamies uzsvērt, ka šie satiksmes ierobežojumi ir īslaicīgi.”

Jauno daudzfunkcionālo tirdzniecības centru „Akropole” plānots atvērt 2019. gadā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.