Foto AFP/Scanpix/LETA

Pieaugošās noziedzības dēļ Minhenē aizliedz lietot alkoholu 0

Pieaugošās noziedzības dēļ Minhenes dome otrdien aizliegusi alkohola lietošanu naktīs galvenajā dzelzceļa stacijā un tās apkārtnē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
11 lietas, kas vēl nesen katram bija “pa kabatai”, taču tagad ir zelta vērtē
Kokteilis
Kāzas vai šķiršanās? 6 zodiaka zīmju pāri, kuru attiecības šomēnes piedzīvos liktenīgu pavērsienu
Ienaidnieka apšaudes rezultātā Ukrainā cietis Ogres mērs Egils Helmanis 174
Lasīt citas ziņas

Alkohola lietošana būs aizliegta no desmitiem vakarā līdz sešiem rītā. Aizliegums attieksies arī uz ielām stacijas tuvumā.

Laikraksts “Süddeutsche Zeitung” ziņoja, ka aizliegums attieksies uz situācijām, kad alkohola lietošana ir acīmredzama, bet cilvēki joprojām drīkstēs nest līdzi somās aizvērtas alkohola pudeles.

CITI ŠOBRĪD LASA

2016.gada pirmajos sešos mēnešos stacijā un tās apkārtnē pastrādāti 188 uzbrukumi un laupīšanas, kas vairāk nekā divas reizes pārsniedz šādu gadījumus kaitu pērnā gada pirmajos sešos mēnešos.

Visbiežāk noziegumi pastrādāti naktīs un saistīti ar alkohola lietošanu, ziņoja laikraksts “Abendzeitung”.

“Süddeutsche Zeitung” vēsta, ka noziegumi, domājams, saistīti ar cilvēku kompānijām, kas regulāri sapulcējas stacijā, lai dzertu.

Aizliegums lietot alkoholu stāsies spēkā janvārī, bet, kad tieši, nav zināms.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.