Foto no Pixabay.com

“Pieci.lv” satura redaktores amatā apstiprināta Elīna Baltskara 0

Jauniešu multimediālā kanāla Latvijas Radio 5 – “pieci.lv” satura redaktores amatā apstiprināta Elīna Baltskara, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Reklāma
Reklāma
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
TESTS. Vai vari pārsteigt pats sevi? Atbildi tikai uz 8 jautājumiem un noskaidro, cik “gaiša” galva tev ir
Lasīt citas ziņas

Par savu prioritāti Baltskara uzskata “pieci.lv” kā mūsdienīga jauniešu medija pozīcijas stiprināšanu, attīstot radio darbību arī ārpus FM ētera, tajā skaitā sociālajos medijos, nodrošinot satura multimedialitāti un pieejamību pēc pieprasījuma.

“Latvijas Radio” valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere pauda, ka “pieci.lv” galvenā mērķauditorija ir jaunieši, kuras piesaiste un intereses noturēšana ir izaicinājums. Jauniešu mediju lietošanas paradumi ir atšķirīgi, lineāro ēteru viņi klausās mazāk, tāpēc ir izšķiroši būtiski viņus uzrunāt vietās, kas viņiem ir saistošas, un laikā, kas viņiem ir ērts, akcentēja Dika-Bokmeldere, piebilstot, ka šo noteikumu izpilde paģērē pastiprināti attīstīt kanāla multimedialitāti un veidot jauniešiem aktuālu saturu, kas ir ērti pieejams pēc pieprasījuma jebkurā laikā un vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Baltskara norādīja, ka radio būtu jāattīstās līdz ar sabiedrību, tāpēc “pieci.lv” būtu jāveido par zīmolu, kas asociējas ne tikai ar radio viļņiem. Komunikācijas formu dažādošana ir viens no būtiskākajiem uzdevumiem, lai saglabātu esošo un piesaistītu jaunu auditoriju, pārliecināta Baltskara. Tāpat būtu nepieciešams aktīvi piedalīties sabiedrības attīstīšanā – sniegt ieguldījumu izglītotas un veselīgas sabiedrības veidošanā, nodrošinot aktuālu, vērtīgu saturu un kvalitatīvu izklaidi, pauda “pieci.lv” satura redaktore.

Baltskara ir ieguvusi bakalaura grādu Kultūras socioloģijā un menedžmentā Latvijas Kultūras akadēmijā. Viņa strādājusi par projektu vadītāju Imanta Ziedoņa fondā “Viegli”, kā arī darbojusies kino producēšanā un pētniecībā. Baltskara vairāk nekā astoņus gadus aktīvi iesaistījusies nevalstisko organizāciju darbā, kā arī piedalījusies projektos Latvijā un ārzemēs, kuru mērķauditorija ir tieši jaunieši.

Atklātā konkursā uz “pieci.lv” satura redaktora vietu tika saņemti 25 pretendentu pieteikumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.