Foto – Wikipedia

Krievija piedāvā Irānai pretgaisa raķetes 0

Pievieno LA.LV

Krievija piedāvājusi piegādāt Irānai modernas zeme-gaiss raķetes “Antej-2500” (attēlā), atklājis uzņēmuma “Rosteh” ģenerāldirektors Sergejs Čemezovs. “Antej-2500” ir modernizēta pretgaisa aizsardzības sistēmas “S-300” versija, par ko bija noslēgts Krievijas iepriekšējais līgums ar Irānu, ko Maskava atcēla 2010. gadā, kā iemeslu minot ANO sankcijas pret Irānu par tās kodolprogrammu.

Kokteilis
Zvaigžņu izredzētie: 3 zodiaka zīmēm nedēļas nogalē uzsmaidīs neticama veiksme
Kokteilis
Ko darīt, lai dzīvē piesaistītu veiksmi un naudu? Numerologi atklāj slepenos ieradumus, pamatojoties uz jūsu dzimšanas datumu
Dārzs
6 vienkārši noteikumi, kas jāievēro jūlijā, lai Ziemassvētku kaktuss ziemā priecētu ar krāšņiem ziediem
Lasīt citas ziņas

Līgums bija noslēgts par raķešu piegādi 800 miljonu dolāru vērtībā. ANO 2010. gadā pieņemtā rezolūcija aizliedz Irānai pārdot un piegādāt raķetes un raķešu sistēmas. Kopš Rietumi piemērojuši Krievijai sankcijas par tās rīcību Austrumukrainā, Maskava ir pastiprinājusi ekonomisko sadarbību ar Irānu. Krievijas aizsardzības ministra vizītes laikā Teherānā abas valstis pagājušajā mēnesī parakstīja militārās sadarbības līgumu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.