Foto: Edijs Pālens/LETA

Piektdien būs pārsvarā mākoņains; jārēķinās ar spēcīga lietus un negaisa risku 0

Pievieno LA.LV

Piektdien Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks, saulaināka diena gaidāma Latgalē un Sēlijā, prognozē sinoptiķi.

Veselam
Mati kļūst plānāki un izkrīt? Šie 10 pārtikas produkti var palīdzēt pret to cīnīties
Polija sper bezprecedenta soli: Zelenskim atņem valsts augstāko apbalvojumu
Kokteilis
Šīm zodiaka zīmēm labāk pārdomāt katru sperto soli – karma tām atspēlējas īpaši sāpīgi
Lasīt citas ziņas

Daudzviet līs, vietām gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss. Valsts dienvidaustrumu daļā pēcpusdienā un vakarā būs spēcīga negaisa risks – lokāli iespējamas ne tikai stipras lietusgāzes, bet arī vētra un liela krusa.

Valstī caurmērā saglabāsies lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +15 grādiem Rīgas līča Kurzemes piekrastē līdz +24..+28 grādiem Latgalē un Sēlijā. Karstākā diena gaidāma Daugavpils pusē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā iespējams stiprs lietus. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Maksimālā gaisa temperatūra aptuveni +20 grādi.

No dienvidiem pietuvojusies zema spiediena ieplaka un atmosfēras fronte. Gaisa spiediens 1015-1016 hektopaskāli jūras līmenī.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI