Foto-LETA

Piemineklis vai integrācija… 40

“17. jūnijā paiet 76 gadi, kopš 1940. gadā PSRS okupēja Latviju, un tikai šī okupācija pārtrauca Uzvaras laukuma celtniecības darbu sākšanu,” raksta rīdzinieks Jānis Dundurs. Viņš vēstuli atsūtījis, atsaucoties uz Ģirta Zvirbuļa publikāciju “Ko darīt ar Uzvaras laukumu?” 9. jūnija “LA”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

Organizācijas “Daugavas vanagi” Saulkrastu nodaļas pārstāvis K. Dancītis vēsta, ka nodaļa kopsapulcē pieņēmusi rezolūciju par tematu “Uzvaras pieminekļa pārcelšana no Pārdaugavas uz Zilupi” un iesniegumu nosūtīs valsts institūcijām. Šo pieminekli cilvēki dēvē arī par “gigantisku robežstabu”, tāpēc tam vieta Zilupē, uzskata lasītājs.

“Kamēr šis piemineklis atradīsies Latvijā, nekāda integrācija nenotiks,” kategorisks ir rīdzinieks Aleksandrs Caune. “Vai nu integrācija, vai piemineklis. Tas jāatdod Krievijai.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Hugo Kazāks no Saulkrastiem jau mudina domāt par skaistu līgošanu: “Novēlu svinēt tā, lai Jāņu ugunis degtu kalnu galos un spīdētu tālu!” Viņš teic, ka riepu dedzināšana ugunskuros bija no padomjlaikiem mantots nelāgs ieradums, un labi, ka esam no tā tikuši vaļā.

R. V. Mīlgrāve priecājas par veiksmīgu ārstēšanu Jūrmalas slimnīcā un ir pārliecināta, ka veselāki jūtas tie, kuri domā labas domas: “Mans padoms, ja kādam tas interesē: mīļie cilvēki, sāciet domāt, kā varat sev palīdzēt paši i garīgi, i fiziski, tad nebūs katru nedēļu jāskrien pie ārsta un uz aptieku. Lūdzu, domājiet labas domas par visiem un visu, ticiet – palīdz!”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.