Pasaulē
Citur

Pienākušas iemīļotā zīmola “20th Century Fox” ēras beigas0

Foto: Ronald Grant Archive / Mary Evan/ SCANPIX/ LETA

“20th Century Fox”, kas ir viens no visvairāk atzītajiem brendiem izklaides vēsturē, oficiāli vairs nepastāv.

“Disney” pirmdien paziņoja, ka vienu no savām TV studijām, “20th Century Fox Television”, pārdēvē par “20th Television”. Jaunais nosaukums no studijas oriģinālā nosaukuma paredz izņemt gan vārdus “Century”, gan “Fox”.

Pārmaiņu laiks sākās jau janvārī, kad no zīmola pazuda vārds “Fox”. Tagad zināmais kadrs pirms filmām, kur kādreiz starmešu gaismā parādījās “20th Century Fox Television” saglabāsies tādā pašā izskatā, tikai bez abiem trūkstošajiem vārdiem. Pie skatītājiem jaunais logotips nokļūst rudenī. Iepriekšējām filmām gan logotips netiks mainīts un būs redzams tāds, kāds tas vēsturiski izskatījās.

“Disney” lēmums no nosaukums izņemt vārdu “Fox” tika pieņemts, lai nemulsinātu skatītājus. Atlikušie Fox aktīvi, piemēram, “Fox Entertainment”, “Fox Sports” un “Fox News”, ir daļa no “Fox Corporation”, kam nav nekā kopīga ar “Disney”.

“Disney” pārdēvē arī citas savas TV studijas, kurām mainīsies nosaukumi un logo. Piemēram, “ABC Studios” un “ABC Signature Studios” turpmāk sauksies “ABC Signature”, savukārt “Fox 21 Television Studios” būs “Touchstone Television”.

“Mūsu jaunie studiju nosaukumi un logotipi iezīmē jaunu ēru “ABC Signature”, “20th Television” un “Touchstone Television” pastāvēšanā, vienlaikus godinot viņu bagāto vēsturi un “The Walt Disney Company” radošo spēku,” paziņojumā sacīja “Disney” televīzijas studijas prezidents Kreigs Hunegs.

Saistītie raksti

“20th Century Fox” tika izveidots 1935. gadā, apvienojoties “Twentieth Century Pictures” un “Fox Films”.

Kinostudija ir producējusi neskaitāmas populārākas un iemīļotas Holivudas filmas, piemēram, “Zvaigžņu kari”, “Mūzikas skaņa”, “Cietais rieksts” un “Viens pats mājās”. Televīzijas studija ir producējusi tādas leģendāras multfilmas un seriālus kā “Simpsoni” un “Modernā ģimenīte”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.