Foto – Shutterstock

Pikanto padomu ābece jeb Instrukcija vienas nakts attiecībām 0

Mūsdienās daudzi reiz stingri iesakņojušies uzskati un mīti par visdažādākajiem tematiem strauji mainās vai pat zūd pilnībā. Nu psihologi kā nepatiesu noraidījuši vēl vienu mītu par abu dzimumu īpatnībām – izrādās, mūsdienās sievietes biežāk nekā vīrieši ir gatavas seksam pirmajā randiņā.

Neatstāj ieslēgtu mūzikas centru! Cik kWh mēnesī patērē kontaktā iespraustas ierīces? 4
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
Ja informācija apstiprināsies, tas būs ievērojams ukraiņu spēku taktiskais panākums. Slaidiņš ieskicē situāciju Ukrainā 1
Lasīt citas ziņas

Kāda ārvalstu iepazīšanās portāla veiktā aptaujā gandrīz 50 procenti uzrunāto vīriešu atbildējuši, ka atraidītu sievieti, kura būtu gatava intīmām attiecībām pirmajā randiņā, un otru reizi ar viņu nevēlētos tikties. Savukārt salīdzinoši tikai 39 procenti daiļā dzimuma pārstāvju šādi reaģētu uz seksa piedāvājumu, kuru izteiktu vīrietis, vēstī Daily Mail.

Tiesa, ir grūti pateikt, cik ticami ir šādas aptaujas rezultāti, jo šādos un līdzīgos pētījumos cilvēki nereti vēlamo uzdod par esošo, apzināti veidojot konkrētu paštēlu, teic pētījuma vadītāji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat jāpiebilst, ka vienotas formulas, pēc kuras veidot attiecības, nav. Sievietes un vīrieša savstarpējo saskarsmi ietekmē neskaitāmi faktori, un būtiska loma šai ziņā ir arī fiziskai pievilcībai. Tāpēc nav pamata nosodīt attiecības, kas aizsākušās kā kaislīgs vienas nakts sakars, tam vēlāk, iespējams, pāraugot patiesā mīlestībā.

Tiesa, tas nemaina faktu, ka vienas nakts attiecības kā ierasta pieeja partnerattiecību veidošanai gan ne vienmēr tiek vērtēta pozitīvi, tomēr tā mūsdienās nebūt vairs nav retums. Un gadījumā, ja konkrētajā dzīves posmā tieši šādu attiecību tipu vērtē kā sev piemērotāko, lūk, daži ieteikumi, kā pēc nakts piedzīvojumiem novērst nepatīkamu pēcgaršu!

Dabiskās atlases princips

Lai pasākums būtu veiksmīgs, pirmkārt, jānovērtē iespējamais kandidāts. Ideālais partneris vienas nakts sakariem ir:

  • neprecējies;
  • ārēji pietiekami pievilcīgs – šeit jāpiebilst, ka uz alkohola ietekmi nevajadzētu paļauties. Diez vai cilvēks, kurš šķiet nepatīkams jau iepazīstoties, pēc diviem kokteiļiem kļūs simpātiskāks. Toties nav izslēgts, ka pēc pieciem dzērieniem tev jau būs vienalga. Tomēr vajadzētu izlemt, kas tad šovakar ir svarīgāk – piedzerties vai ļauties baudai?
  • maksimāli tāls no tava pierastā sabiedrības loka. Lietišķā apspriedē iesakām koncentrēties darbam, nevis minēt, ko gan par tevi tagad domā kolēģis. Tā noteikti nav ieteicamākā nodarbe.

Teritorijas izvēle

Jautājums “Pie manis vai pie tevis?” ietver vien divus situācijas attīstības scenārijus. Tāpēc labāk piedāvā trešo variantu: “Uz viesnīcu”. Tur tiešām būsiet drošībā. Turklāt nebūs jādomā, kas pirms tevis gulējis tajos pašos palagos, izmantojis vannas istabu, dzēris kafiju…

Taču, ja nu kāda iemesla dēļ doties uz viesnīcu nav iespējams, brauciet pie vīrieša. Tikai pirms tam kādam cilvēkam, kuram uzticies, tomēr paziņo, uz kurieni un ar ko dodies.

Tāpat iesakām arī atstāt atkāpšanās ceļu gadījumam, ja kaut kas saiet grīstē – pašai aizmukt ir vieglāk, nekā nakts vidū viesi izlikt aiz durvīm. Turklāt šādā veidā tu varēsi arī izvairīties no pārsteiguma vizītēm nākotnē.

Neaizmirsti parūpēties par savu drošību

Šeit jāuzsver fakts, ka tas, pirmkārt, ir tevis pašas uzdevums. Ja nu tomēr esi parakstījusies šādam piedzīvojumam, atceries, ka nevajadzētu rotaļāties ar uguni. Sargā savu veselību, nervus un naudu pati. Nebaidies izskatīties konservatīva brīdī, kad jāpārrunā izsargāšanās jautājums.

Pat tad, ja esi pārliecināta, ka “uz aci” spēj atšķirt ar kādu seksuāli transmisīvu slimību inficētu vīrieti no vesela cilvēka, padomā, vai tev nākotnē ir vajadzīgs tāds apšaubāms bonuss kā, piemēram, gonoreja vai ureaplazma.

Tāpat arī atceries, ka stiprā dzimuma pārstāvji mēdz būt visai izdomas bagāti, skaidrojot, kāpēc viņi nevar izmantot prezervatīvu:

“Es neko nejūtu!” Vai tiešām dažas minūtes gultā ar šādu “princi uz zirņa” ir šāda riska vērtas? Noteikti nē.
“Tā man nekas nesanāks!” Arī šādā gadījumā labāk no seksa atteikties – pagaidām tavs pienākums nav palīdzēt risināt viņa problēmas.
“Man nevar būt bērnu!” Nekur nav teikts, ka pēc dažām dienām tev nebūs citas problēmas, kuras jau būs jāapspriež ar venerologu.
Un, visbeidzot, atceries, ka īsā, bet skaļā frāzīte “Vai nu tā, vai nekā!” var atbrīvot tevi no daudzām nepatīkamām izjūtām nākotnē.

Nekādas romantikas – ne šoreiz!

Ja gadījuma sakars, tad gadījuma sakars! Vienas nakts sekss nozīmē atteikšanos no dažnedažādām romantikas izpausmēm. Mīlīgas iesaukas un maigus apskāvienus pietaupi mīļotajam cilvēkam un, kas ir vēl svarīgāk, negaidi, ka šāda attieksme pret tevi būs arī partnerim!

Pretējā gadījumā vari ne tikai nobiedēt vīrieti, ar kuru esi likusies gultā, bet arī demonstrēt samērā netaisnīgu uzvedību. Nebrīnies, ka pēc šādām maiguma izpausmēm viņš strauji distancēsies un atcerēsies par neatliekamiem darbiem. Jūs taču jau pēc trešās kokteiļa glāzes un pie viņa namdurvīm vienojāties, ka esat viens otra vakara izklaide, nevis potenciālie jaunlaulātie, vai ne?

Grēksūdzēm ir domātas draudzenes

Gadījumā, ja ar vīrieti iepazīsties visnotaļ neveiksmīgā periodā, ir tikai loģiski, ka var rasties kārdinājums izkratīt sirdi uz viņa nepazīstamā pleca – pažēloties par dzīvi, neveiksmēm, bijušo draugu, kaķi, kurš regulāri piečurā gultu, un problēmām darbā…

Tomēr, runāsim atklāti, šīs lietas labāk stāstīt draudzenei vai psihologam, nevis vienas nakts partnerim. Citādi šis tik banālais “ceļabiedra efekts” sabojās visu skaistās, lai arī īsās, erotiskās filmas scenāriju.

Un atceries – labāk neizjautā partneri par privātiem jautājumiem, jo uz tevi šī informācija nekādi neattiecas.

 

Īsumā par noteikumiem

Nevēlies, lai šīs nakts burvība pazūd bez pēdām, sastopoties ar pelēcīgo ikdienas dzīves realitāti? Nepaliec līdz rītam, pagulēt varēsi arī mājās. Ja vēlies, uzskati sevi par Pelnrušķīti, bet galvenais ir laikus pielikt loģisku punktu.

Neaizmirsti savas atslēgas, kontaktlēcas, mobilo tālruni, auskarus vai maciņu, lai nerastos kārdinājums pēc tiem atgriezties.

Tāpat nedod savu tālruņa numuru! Ja šķiet, ka vienas nakts attiecībām varētu būt turpinājums, augstākais, dari zināmu savu e-pasta adresi.

Un, pats svarīgākais, nenotici vīrieša solījumiem tev piezvanīt, uzrakstīt un tikties “pēc iespējas ātrāk”.

Savukārt visīsākais, bet visgrūtāk īstenojamais padoms – pēc vētraina seksa aizmidzis vīrietis reizēm izskatās tik aizkustinošs, tik neaizsargāts… Lai cik grūti nebūtu, nāksies “pieslēgt smadzenes” un nošķirt seksu no jūtām, bet hormonu rotaļas no patiesu jūtu izpausmēm. Tātad – neiemīlies!

 

SAISTĪTIE RAKSTI

Raksta tapšanā izmantota informācija no Dailymail.co.uk un Womanitely.com

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Čuk čuk čuk!” Ministrs Linkaits dzimšanas dienā soctīklotājus pārsteidz ar amizantu dziesmu
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
Melānija un Imanta – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
VIDEO. Aizvadītajā naktī Burtniekos novērota krāšņa ziemeļblāzma 2
Neatstāj ieslēgtu mūzikas centru! Cik kWh mēnesī patērē kontaktā iespraustas ierīces? 4
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
Ja informācija apstiprināsies, tas būs ievērojams ukraiņu spēku taktiskais panākums. Slaidiņš ieskicē situāciju Ukrainā 1
Karstuma vilni jaunnedēļ nomainīs stipras lietavas, bet atklāj, kad tas atkal atgriezīsies
Ceļu policisti Aigars un Uldis, kuri “kukulī” pieņēma divus spaiņus medus, saņem sodu
Lasīt citas ziņas
VIDEO. Sociālajos tīklos noplūdis video ar Somijas premjeres trakulīgo ballēšanos
FOTO. Kāda sena tradīcija pat vēl mūsdienās britu karaliskajai ģimenei pusdienās liedz izmantot vienu galda piederumu
VIDEO. “Mums tas liekas pašsaprotami, bet tur tā nav”: Markus Riva pastāsta, ka agrāk koncertējot krievvalodīgo teritorijās, mākslinieks varēja palikt bez tualetes papīra un ūdens 12
Šķirta boksera, Kijivas mēra Vitālija Kļičko laulība ar viņa sievu Natāliju pēc 25 gadu kopdzīves
Visu dienu tu šodien jutīsies kā skudra skudru pūznī! Horoskopi 19.augustam 3
Ir pienācis laiks padomāt par citiem, salabot to, kas ir sabojāts! Horoskopi no 18. augusta līdz 7. septembrim
Ogrēnieši netiek uz darbu, pie ārsta un uz bērnudārzu, bet ATD līgumu ar “Liepājas Autobusu parks” lauzt negrasās
Neatstāj ieslēgtu mūzikas centru! Cik kWh mēnesī patērē kontaktā iespraustas ierīces? 4
VIDEO. Lasītājs neizpratnē: “Latvijas gāzes” klientu centrs slēgts, sazvanīt nav iespējams. Kā lai sazinās? 4
Mums ir “pasaulē labākais” bruņojums! Kremlis pulcina draugus no Baltkrievijas un Ķīnas uz militārām mācībām 1
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
VIDEO. “Čuk čuk čuk!” Ministrs Linkaits dzimšanas dienā soctīklotājus pārsteidz ar amizantu dziesmu
Vāc parakstus par enerģētikas ministra amata izveidi 20
Karstuma vilni jaunnedēļ nomainīs stipras lietavas, bet atklāj, kad tas atkal atgriezīsies
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Apinis: Covid–19 pandēmijas sekas – vairāk ielaistu vēža slimnieku 3
14:33
Melānija un Imanta – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
14:13
VIDEO. Lasītājs neizpratnē: “Latvijas gāzes” klientu centrs slēgts, sazvanīt nav iespējams. Kā lai sazinās? 4
13:28