Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Pilotu streika dēļ SAS atcēlusi 673 lidojumus 0

Skandināvijas lidsabiedrība SAS piektdien paziņoja, ka atcēlusi 673 lidojumus saistībā ar pilotu streiku Dānijā, Norvēģijā un Zviedrijā.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

SAS norāda, ka pirmdienas rītā neveiksmīgi beigušās pārrunas ar arodbiedrībām, kas pārstāv gandrīz 1500 pilotus.

Lidsabiedrības piloti pieprasa kompensācijas par atalgojumu samazinājumiem un citiem taupības pasākumiem, kurus bija nepieciešams īstenot 2012.gadā, kad aviokompānija piedzīvoja smagus laikus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Streika dēļ traucēti iekšzemes lidojumi Ziemeļvalstu reģionā, kā arī uz Eiropas un garo distanču maršrutiem. Kopumā ietekmēti aptuveni 72 000 pasažieru.

Sarunas starp pilotu arodbiedrībām un SAS norisinās kopš marta, un aprīļa sākumā arodbiedrības izteica brīdinājumu par iespējamu streika rīkošanu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.