Foto: Facebook.com/Marika Goļamina

Pirmais sniegs? Cēsiniekus no rīta pārsteidzis neparasts skats 0

Pievieno LA.LV

Vakar, 1.oktobrī, no rīta Cēsu iedzīvotājus pārsteidzis neparasts skats – strūklaku Līvu laukumā un zemi klāja baltas putas.

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Kokteilis
Ārzemnieku gastronomisks šoks: 4 ēdieni, kas mums šķiet normāli, bet citiem liek šausmās nobālēt
Tramps ar trīs vārdiem brīdinājis karali Čārlzu par Putinu: lasītājai no lūpām izdevies tos atšifrēt
Lasīt citas ziņas

Ar redzēto iedzīvotāji steidza dalīties sociālajos tīklos. Daži smēja, ka Cēsīs jau sagaidīts pirmais sniegs, savukārt citi bēdājās, kāpēc nav ielūgti uz putu ballīti.

Cēsu pašvaldības policijas priekšnieks Guntars Norbuts laikrakstam “Druva” pastāstīja, ka vainīgos palīdzēs izskaitļot video kameras ieraksts.

CITI ŠOBRĪD LASA
Ierakstā redzams, ka pie baseina rosījušies trīs pusaudži.

Viens no viņiem no kanniņas ielējis strūklakas baseinā šķidrumu. Pēc tam jaunieši aizbēguši, bet vēlāk atgriezušies, lai nofotografētos.

Izmaksas par strūklakas mehānisma tīrīšanu un labošanas darbiem būs jāveic pusaudžu vecākiem, ja nodarījuma veicēji izrādīsies jaunāki par 18 gadiem, atzīmē laikraksts.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.