Foto LETA

Pirmdien avārijās Latvijā cietuši trīs cilvēki 0

Vakar Latvijā reģistrēts 51 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta trīs cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Trīs Krievijas iznīcinātāji ielidojuši Igaunijas teritorijā; igauņi pieprasa NATO 4. panta konsultācijas 121
Lasīt citas ziņas
Pirmdien divi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, bet viens – Vidzemē. Divi no cietušajiem bija velosipēdisti.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 12 autovadītājus: piecus – Rīgā un tās apkārtnē, trīs – Latgalē, divus – Zemgalē, bet pa vienam – Vidzemē un Kurzemē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 177 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 28 autovadītāji, Zemgalē – 54, Vidzemē – 53, Latgalē – 22, bet Kurzemē – 20 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 513 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.