Foto: Pixabay.com

Pirmdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā bojā gājuši divi cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā gājuši bojā divi cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Ogrizko paziņoja, ka Krievijā briest iespaidīgāki notikumi nekā Prigožina sacelšanās
Lasīt citas ziņas

Avārija, kurā gājuši bojā divi cilvēki, notikusi uz Liepājas šosejas, Kurzemes reģionā.

Pirmdien septiņās avārijās kopumā cietušas astoņas personas, tostarp divi gājēji Rīgā un Kurzemē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā vakar uz valsts autoceļiem reģistrēti 57 ceļu satiksmes negadījumi – 28 no tiem notikuši Rīgas reģionā, deviņi – Kurzemes reģionā, astoņi – Zemgales reģionā, septiņi – Latgales reģionā un pieci Vidzemes reģionā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.