Foto-Shutterstock

Pirmdien zelta rudeni atkal nomainīs pelēkais rudens 0

Pirmdien Latvijā būs pārsvarā apmācies un silts laiks, vietām gaidāms smidzinošs lietus un dūmaka, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Kremlī aug panika: augsta līmeņa amatpersona atzīst, ka valsts ir tuvu pilsoņu karam
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
TV24
Rozenvalds: “Kariņš bezsamaņā lido no vienas vietas uz otru, nemaz nezinot, kāda veidā viņš tur ir nokļuvis un cik tas maksā?”
Lasīt citas ziņas

Minimālā gaisa temperatūra naktī +6..+11 grādu; Kurzemē no rīta gaidāmi +13 grādi. Dienā būs +11..+16 grādu, bet Zemgalē, uzspīdot saulei, termometra stabiņš var pakāpties līdz +17..+18 grādiem.

Pūtīs lēns līdz mēreni stiprs rietumu, dienvidrietumu vējš, Kurzemē brāzmās 10-15 metru sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā pirmdiena būs pārsvarā mākoņaina, no rīta iespējama dūmaka, vakarā – smidzināšana. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +8..+9 grādiem, dienā tā paaugstināsies līdz +16 grādiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.