Plāno regulēt «ēnu banku» nozari 0

Pievieno LA.LV

Eiropas Savienības iekšējā tirgus un pakalpojumu komisārs Mišels Barnjē izteicis ierosinājumus novērst jaunus riskus finanšu pakalpojumiem ar plāniem regulēt Eiropas tā dēvēto ēnu banku pakalpojumu nozari.

 

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Ukrainas droni trāpa pa valsts sāpīgāko vietu – nozarē panika, preci pat Maskavā izsniedz pēc pieprasījuma 87
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Lasīt citas ziņas

“Mēs nevēlamies, lai finanšu darbības un uzņēmumi apietu esošos un paredzamos noteikumus, ļaujot finanšu sektorā izveidoties jauniem riska avotiem,” norādīja Barnjē. “Tāpēc mums nepieciešams labāk izprast, kas ēnu banku pakalpojumu nozare patiesībā ir un ko tā dara, kādi noteikumi un uzraudzība varētu būt piemērota un kādā līmenī. Mums nepieciešams izgaismot visas finanšu nozares daļas,” uzsvēra komisārs.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.