Foto – LETA

Plūdu draudi: Sāk apziņot iedzīvotājus par rīcību ārkārtas gadījumā 0

Pievieno LA.LV

Paaugstinoties ūdens līmenim Daugavā un Aiviekstē, Pļaviņu novada pašvaldība sākusi apziņot applūstošajās teritorijās dzīvojošos iedzīvotājus, aģentūra LETA uzzināja novada pašvaldībā.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Personas tiks informētas, kā arī saņems bukletus par rīcību plūdu un ārkārtas gadījumos.

Plūdu gadījumā pašvaldība bez maksas nodrošinās kanalizācijas aku izsūknēšanu, kā arī fizisku palīdzību mantu pārvietošanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pašvaldības policija, aicinot neļauties panikai, atgādina, ka iedzīvotāju veselība un dzīvība ir atkarīga no pašu apzinātas pareizas rīcības.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka atkal cēlies ūdens līmenis Aiviekstes upē un applūdis pašvaldības ceļa Gostiņi – Apvedceļš – Spridzēni posms zem dzelzceļa tilta Pļaviņās.

Ceļa posms satiksmei slēgts. Iedzīvotāji tiek lūgti apbraukšanai izmantot ceļu Dankeri – Silmalas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.