Foto: Valsts policija

Policija meklē Atašienē pazudušu jaunu vīrieti 4

Pievieno LA.LV

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirknis meklē 1985. gadā dzimušo Anatoliju Šakuru, kurš pirms nedēļas, 25. martā, izgājis no dzīvesvietas Krustpils novada Atašienē un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma, informē VP ZRP.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Vīrieša pazīmes: 176 centimetrus garš, mati īsi, uz kreisās rokas locītavas – rēta. Vīrietis bija ģērbies melnā ziemas virsjakā ar baltām svītrām sānos, zilās džinsu biksēs, melnā džemperī, tumši pelēkā ziemas cepurē, kājās bija brūni puszābaki.

Meklētā persona var pārvietoties ar tumši sarkanu sieviešu tipa velosipēdu. Šakuram ir veselības problēmas, atzīmē policijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par meklējamās personas atrašanās vietu, zvanot pa tālruni 110, 65202600, 65202602.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.