Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: SHUTTERSTOCK

Policija Talsos aiztur divus vardarbjus – cilvēka nolaupītājus 0

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Talsos aizturējuši divas personas, kas nolaupīja vīrieti, nodarīja viņam miesas bojājumus, kā arī nolaupīja personīgās mantas, informē VP.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

1.augustā Talsos, Rīgas un A.Pumpura ielas krustojumā, vīrietis un sieviete nolaupīja 1986. gadā dzimušu vīrieti, iegrūda viņu automašīnā, aizveda uz pilsētas centru, kur nodarīja miesas bojājumus un atņēma personīgās mantas, tostarp portatīvo datoru, mobilo tālruni un naudu. Visi iesaistītie iepriekš bijuši savstarpēji pazīstami, tādēļ iespējams, ka notikušā motīvs saistīts ar personisko attiecību kārtošanu.

Saistībā ar notikušo policija par aizdomās turētajām atzinusi divas personas – 1990. gadā dzimušu sievieti un 1975. gadā dzimušu vīrieti, kuram ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.