Pret VARAM un ministra Jura Pūces izstrādāto Administritatīvo pašvaldību reformu pie Saeimas protestē iedzīvotāji no visas Latvijas, 07.11.2019.
Pret VARAM un ministra Jura Pūces izstrādāto Administritatīvo pašvaldību reformu pie Saeimas protestē iedzīvotāji no visas Latvijas, 07.11.2019.
Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

Policija vērtē, kā noritējušas protesta akcijas 1

Pie Saeimas nama šodien notikušās mediķu un administratīvi teritoriālās reformas pretinieku protesta akcijas policijas redzējumā aizritējušas mierīgi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Valsts policijas preses pārstāve Elīna Priedīte aģentūrai LETA pastāstīja, ka abas protesta akcijas notikušas bez starpgadījumiem un incidentiem.

Mediķi protestē pie Saeimas (07.11.19.)
CITI ŠOBRĪD LASA

Brīdī, kad abu protesta akciju dalībnieki teju vai saplūda vienā pūlī, pie Saeimas nama, pēc policijas aplēsēm, bija pulcējušies aptuveni 5000 cilvēku. Kad protestējušie mediķi izklīda, pie Saeimas palika aptuveni 1000 administratīvi teritoriālās reformas pretinieku, norādīja Priedīte.

Jau ziņots, ka ar administratīvi teritoriālo reformu neapmierinātie ceturtdienas rītā sākotnēji pulcējās pie Bastejkalna, bet vēlāk devās gājienā uz Saeimu, pie kuras saplūda kopā ar mediķu piketa dalībniekiem, veidojot vairāku tūkstošu ļaužu kuplu protestētāju masu.

Sākotnēji ar protestu pie Saeimas dominēja mediķi, kuri savu akciju sāka agrāk, bet pēc tam viņi pamazām izklīda, ļaujot savu vietu ieņemt ar reģionālo reformu neapmierinātajiem.

"LA.lv" foto reportāža no Saeimas: iedzīvotāji protestē pret pašvaldību reformu
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.