LETA

Pret Šveici vārtos Masaļskis 0

Latvijas hokeja izlases vārtus šovakar olimpisko spēļu turnīra pirmajā mačā pret Šveici sargās Edgars Masaļskis, vēsta Latvijas Hokeja federācija.

Reklāma
Reklāma

Spēle sāksies 19.00 pēc Latvijas laika.

RAKSTA REDAKTORS
Oskara Zeizas piekautās sievietes stāsts: “Es kliedzu un cerēju, ka kaimiņi sadzirdēs”
Izdedzinās caurumu tavā kabatā: 10 BMW modeļi, kurus nevajadzētu pirkt 15
Glābt vairs nebūs iespējams: Krieviju gaida spēcīgs trieciens jau pēc diviem mēnešiem
Lasīt citas ziņas

Kā zināms, treneriem izšķiršanās bija jāizdara starp Masaļski un Kristeru Gudļevski, kurš tikai pirmdien ielidoja Sočos. Masaļskim šīs ir ceturtās olimpiskās spēles, bet Gudļevskis šādā forumā ir pirmo reizi.

Izlases trešais vārtsargs ir Ervīns Muštukovs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spēlei tiks pieteikti visi astoņi aizsargi un 12 uzbrucēji, bet malā paliks Koba Jass un Armands Bērziņš.

Latvija ar Šveici oficiālās spēlēs tikusies 12 reizes. Mūsējiem viena uzvara (2009. gadā Bernē), divi neizšķirti un deviņi zaudējumi.

Šveice pagājušajā gadā kļuva par pasaules vicečempioniem. Komandā ir astoņi NHL spēlētāji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.