Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Zane Bitere/LETA

Priekulē sestdien likvidēts ugunsgrēks kokapstrādes cehā 0

Pievieno LA.LV

Priekulē sestdien likvidēts ugunsgrēks, kas bija izcēlies kokapstrādes cehā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VIDEO. Ukraiņi lepojas ar jaunu taktiku, kā sarīko slazdus krieviem: sekundes laikā okupanti vairs nespēj noreaģēt 6
Kokteilis
14 lietas, ko tu noteikti dari salonā, bet tās slepeni kaitina tavu frizieri
Horoskopi no 27. aprīļa līdz 3. maijam. Šonedēļ īpaši svarīgi būs saudzēt savus spēkus un neuzņemties citu cilvēku problēmu risināšanu
Lasīt citas ziņas

Izsaukumu par ēkā izcēlušos ugunsgrēku VUDG saņēma ap plkst.18.40. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg ēkas konstrukcija un jumts aptuveni 450 kvadrātmetru platībā.

Pusotras stundas laikā ugunsgrēks tika lokalizēts. Neilgi pēc plkst.22 tas tika likvidēts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 87 izsaukumus, no kuriem 58 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, tostarp 17 kūlas un 17 meža ugunsgrēkiem, 16 – uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.